Дата и час: 21 Яну 2018, 10:45

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: WTD файлове :IV:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2009, 20:11 
Аватар

Привет почнах да се занимавам с модове на :IV: в момента съм на тема едитване на коли, та едитвам си ги успешно, но упре ли до добавяне на текстури към WTD файловете не става, така де не знам и изобщо как да го направя :mhihi: Проблемът при последния ми "проект" е следния, искам да направя карбонов капак в Змоделер това е елементарно там стои перфектно а в играта капакът липсва, поради наличието на куците WTD файлове :x Моля ако има някой който се е занимавал да удари едно рамо :wink:

EDIT: обърках мястото на темата май :D

Заглавие: Re: WTD файлове :IV:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2009, 21:34 
Умопобъркан
Аватар

ако съм прав WTD файловете на GTA 4 са текстурните файлове,или така наречените досега в другите GTA TXD файлове.ето с този инструмент се редактират и създават WTD файлове http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=5655 не знам дали с него се опитвах да си ги правиш,но ако точно него ползваш предполагам че просто т итрябва урок за това как се борави с него,макар че предпполагам че сигурно е по същия начин по който се борави с TXD Workshop.дано съм полезен :)

Профил  

Заглавие: Re: WTD файлове :IV:
МнениеПубликувано на: 28 Юли 2009, 22:01 
Аватар

LibertyCityStories написа:
ако съм прав WTD файловете на GTA 4 са текстурните файлове,или така наречените досега в другите GTA TXD файлове.ето с този инструмент се редактират и създават WTD файлове http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=5655 не знам дали с него се опитвах да си ги правиш,но ако точно него ползваш предполагам че просто т итрябва урок за това как се борави с него,макар че предпполагам че сигурно е по същия начин по който се борави с TXD Workshop.дано съм полезен :)

Повече от полезен си, програмката върши чудесна работа скоро ще пусна някой друг пик на творението ми :D

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа