WTD файлове :IV:

Бъдещи модове и промени по GTA IV

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
BeeFeaTeR
Регистриран: 30 авг 2008, 22:19

WTD файлове :IV:

Мнение от BeeFeaTeR » 28 юли 2009, 21:11

Привет почнах да се занимавам с модове на :IV: в момента съм на тема едитване на коли, та едитвам си ги успешно, но упре ли до добавяне на текстури към WTD файловете не става, така де не знам и изобщо как да го направя :mhihi: Проблемът при последния ми "проект" е следния, искам да направя карбонов капак в Змоделер това е елементарно там стои перфектно а в играта капакът липсва, поради наличието на куците WTD файлове :x Моля ако има някой който се е занимавал да удари едно рамо :wink:

EDIT: обърках мястото на темата май :D
AMD Athlon 64 x2 6000+ 2 GB DDR2 RAM 320 GB Seagate HDD VGA nVidia 9600 GT 512 mb 256 m-bit ddr3

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: WTD файлове :IV:

Мнение от LibertyCityStories » 28 юли 2009, 22:34

ако съм прав WTD файловете на GTA 4 са текстурните файлове,или така наречените досега в другите GTA TXD файлове.ето с този инструмент се редактират и създават WTD файлове http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=5655 не знам дали с него се опитвах да си ги правиш,но ако точно него ползваш предполагам че просто т итрябва урок за това как се борави с него,макар че предпполагам че сигурно е по същия начин по който се борави с TXD Workshop.дано съм полезен :)

Потребителски аватар
BeeFeaTeR
Регистриран: 30 авг 2008, 22:19

Re: WTD файлове :IV:

Мнение от BeeFeaTeR » 28 юли 2009, 23:01

LibertyCityStories написа:ако съм прав WTD файловете на GTA 4 са текстурните файлове,или така наречените досега в другите GTA TXD файлове.ето с този инструмент се редактират и създават WTD файлове http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=5655 не знам дали с него се опитвах да си ги правиш,но ако точно него ползваш предполагам че просто т итрябва урок за това как се борави с него,макар че предпполагам че сигурно е по същия начин по който се борави с TXD Workshop.дано съм полезен :)
Повече от полезен си, програмката върши чудесна работа скоро ще пусна някой друг пик на творението ми :D
AMD Athlon 64 x2 6000+ 2 GB DDR2 RAM 320 GB Seagate HDD VGA nVidia 9600 GT 512 mb 256 m-bit ddr3

Отговори

Върни се в “GTA IV: Модификации”