Дата и час: 21 Яну 2018, 10:37

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: УРОК: Слагане на пач за модинг + пач за графика
МнениеПубликувано на: 21 Фев 2010, 12:41 
Nissan Skyline Fan
Аватар

Вече около 99999999 пъти ми се е налагало да обяснявам как се слага пач за модване, защо не знам си кое не бачкало и защо като се променял текстов файл не тръгвала играта, било то тук, в скайпа или във Vbox... Както отдавна се знаеше, играта има защита от модване, която важи само за текстовите файлове (handling, carcols, vehicles, weapons...). Има много пачове, половината от които не бачкат. Аз ще дам този който ползвам и който препоръчвам на всеки, който няма.
1. Изтеглете си ASI Loader и го инсталирайте, мисля че всичките файлове се слагат в главната папка на играта, където е ЕХЕ-то, но все пак прочетете Readme-то. Това е програмката която позволява да слагате скриптове в играта и не е свързана конкретно с възможността да променяте текстови файлове.
2. Изтеглете си File Check Fix Сложете файла FileCheckFix.ASI пак в главната папка на играта. Това е самия пач. За да върши работа ви е нужен ASI Loader-a, а от своя страна този пач не позволява на играта да проверява дали текстовите файлове са оригинални.
3. Вече можете да си променяте текстовите файлове

ДОПЪЛНИТЕЛНО:
Ако искате малко да пооправите графиката си и да вдигнете ФПС-то си или да подкарате играта на по-слаб компютър, ще дам още един пач. След като вече сте сложили пач за модинг, изтеглете си TOBA и сменете 2-та текстови файла от архива в посочените в Readme-то папки. ПРАВЕТЕ БЕКЪП НА ВСИЧКИ ФАЙЛОВЕ КОИТО СМЕНЯТЕ, ВКЛЮЧИТЕЛНО И ТЕЗИ НА КОЛИТЕ (handling, carcols, vehicles...)

Дано съм помогнал :)

Заглавие: Re: УРОК: Слагане на пач за модинг + пач за графика
МнениеПубликувано на: 04 Юни 2012, 10:50 
Аватар

Благодаря ти ! :rock: :IV:

Заглавие: Re: УРОК: Слагане на пач за модинг + пач за графика
МнениеПубликувано на: 30 Окт 2012, 13:21 

Мина доста време, минаха и ъпдейти на играта.Ако може нещо по актуално.Тук това е перфектно.Написано на едно място и ясно обяснено.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа