[IV|LINKS] GTA IV Коли

Завършени модове за IV, сваляйте на воля.

Модератор: GTA-BG Модератори

zZzoRrO
Регистриран: 25 сеп 2009, 13:41

Re: Links: GTA IV Коли

Мнение от zZzoRrO » 02 дек 2009, 17:50

swat6 написа:Ами... Добре! Свалих си файла къде се поставят? :?
Здравей можели да разясниш как да го инсталирам защото оня ден инсталирах тая игра а нз как да ги инсталирам тея коли? благодаря предварително

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Мнение от yodaag » 02 дек 2009, 18:30

Трябва ти програмата SparkIV(свали си я даже можеш и от бай Гугъл),инсталираш я,пускаш и тя те пита за папката където е ехе-то даваш я после (поне при мен е така) даваш най-долу при cdimages после vechicles (ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРАВИШ БЕКЪП - прави се със "export all"),преименуваш колата (тази която си свалил) с името на колата ,която искаш тя да замести в играта(съвет:ако ще сваляш само няколко коли и играеш с кодове замести Comet,Super GT,Тurismo,Cognoscenti)даваш в това меню(vechicles) даваш "save archive" и после даваш пак в следващото меню "save archive"и готово а даже Доджа има инстал-програма обаче на мен ми прецака играта :?
ПП:Ако някой може по-добре да обясни да каже,мене в обясняването май много ме няма
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
swat6
Новодошъл
Регистриран: 21 ное 2009, 20:59

Мнение от swat6 » 03 дек 2009, 13:39

А... Свалих си SparkIV и си сложих кола в играта, на следващият ден отварям SparkIV и ми излиза Error ??? Можете ли да помогнете :doubt:
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
yodaag
Прекаляващ
Регистриран: 06 окт 2009, 20:37

Мнение от yodaag » 03 дек 2009, 14:41

Кажи какъв Error ти излиза или пробвай да преинсталираш програмата
My PC=> Motherboard: ASUS P5E3 PRO, Video Card: ASUS ENGTS250 512MB , CPU: Intel Core 2 Quad Q8200 2,33 GHz, RAM: 2x2 GB, HDD:1TB SATA2, OS:Windows 7 ULTIMATE;
Изображение

Потребителски аватар
bobi_tes
Неконтролируем
Регистриран: 24 мар 2009, 19:25

Мнение от bobi_tes » 03 дек 2009, 14:45

А бе вие за правила чували ли сте какво има по темата?Нищо нали има си места за писане така само спамите кат някакви ботове
П.П.Сега ще пробвам да конвентна някоя кола от :sa: да видя дали ще стане нещо ще пробвам с подобно Мистубиши като в главния пост
Step into the light and then you'll know
You were stopped and dropped by the Walls of Jericho

Отговори

Върни се в “GТА IV: Mod Showroom”