Car mod

Завършени модове за IV, сваляйте на воля.

Модератор: GTA-BG Модератори

stovegan
Регистриран: 20 юли 2012, 11:04

Car mod

Мнение от stovegan » 20 юли 2012, 11:11

Някой ако може да ми каже как да си направя сам кар мод за GTA IV с коя програма и как да сменя името на колата, което се изписва като се кача в нея. Мерси!

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: Car mod

Мнение от Ico_BG » 01 авг 2012, 14:45

За самата кола - потърси в gtainside, gtagarage и други сайтове, може да я намериш. За да си направиш сам такъв мод обаче, казвал съм го много пъти, не е като в SIMS - така, както създаваш човек, толкова лесно да се създава и кола. За да си направиш такъв мод, ще ти трябват железни нерви, особено в началото. Трябва ти програма за 3D моделиране, като 3D Studio Max. Оттам пък ще трябва да се научиш да моделираш, а повярвай ми, ако не си се занимавал с програмата, в началото може да ти бъде доста трудно. Оттам пък трябва допълнителни знания за нагласянето на моделираната кола към GTA IV, а там е още по-дълга и широка. За да смениш текста на дадена кола, тегли X GXT Editor, отвори american.gxt, потърси името на колата в извадения текст и го смени с това, което поискаш.

EDIT: Заповядай, за :sa: е, даже е конвертирана от наш човек и един друг пич: http://www.gtainside.com/en/download.ph ... 5&orderBy=

stovegan
Регистриран: 20 юли 2012, 11:04

Re: Car mod

Мнение от stovegan » 01 авг 2012, 18:28

Само да питам след като й направя външната част как на направя шасито салона и двигателя?

Отговори

Върни се в “GТА IV: Mod Showroom”