Дата и час: 19 Авг 2017, 11:28

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Vehicle Warehouse (Склад за Коли ) PC
МнениеПубликувано на: 19 Юни 2017, 00:32 

+ 5 Доставки в Празна Сесия
https://www.youtube.com/watch?v=9MO4aOyLH1U
https://youtu.be/xBoIFQeSbDs

+4 Доставки в пълна Сесия

https://www.youtube.com/watch?v=2js1UmD ... e=youtu.be

Всичко общо ви е към 6 часа
3 часа събирате клите от TOP Range и (не винаги ви пуска от този тип коли някой път дава и от Standart и Mind.Особено като зацикли в последните 90%)
инaче,ако иамте само TOP Range
3 часа само продавате.Това са
Общо 6 часа ,о това е когато ви пуска мисията повечето в грaда
Ако ви пуска др мисии. като локации (Zancudo,Lab) това е когато трябва да играете с Cargo BOB Хеликоптер с които трябва да пренесете колата примерно от водата
Е това бави най-много и го сложете към 7-8 часа примерно
тия мисии ги пропускам взимъл съм ги точно 2-пати,
като видя че ми пуска направо на пускам сървара но преди това съм задал да ме телепортира пред апартамента ми за да отида за секунди до офиса ми само играя тая Lago понеже се намира до Воената база

Само когато играем в пълна Сесия
Говоря за коли само от TOP Range =100К от общо 13 които имаме
като бройка в склада
Това е когато играете сами и не изнасяте колекция с други играчи
за 1 час продавате x4 =400к
за 2 часa продавате x8 коли=800к
за 3ч,15мин. x13 коли =1 300 000 $

-260К за ъпдеити които плащаме на колите

Общо =1 040 000к
Обаче ако иамте Bunker за него плащате на ден по 9200 $ мисля малко парите ще ви се топят.Колкото повече бизнес имате и развивате като и офис за всичко плащате на ден,Парите ви се взимат вечерата ,за всичко,асистент,механик,работници,помещения чисто взимате към
1 000 000 $

Последна промяна Sladuk25 на 14 Авг 2017, 10:16, променена общо 4 пъти

Профил  

Заглавие: Re: Vehicle Warehouse (Склад за Коли )
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2017, 08:18 

Здравейте приятели!
Относно кражбата на коли съберете 10 standart автомобила и 10 mid автомобила и от там натака ще ви пуска само топове, при положение че не продавате от standart i mid. Продавате само топове и ви пуска само топове.
Имам доста работа, но кагато се освободя ще пусна някои разяснения относно всеки вид бизнес в темата за online парите.

П.П. Платформата на която играя е ps4.

Профил  

Заглавие: Re: Vehicle Warehouse (Склад за Коли )
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2017, 12:04 

Kratun написа:
Здравейте приятели!
Относно кражбата на коли съберете 10 standart автомобила и 10 mid автомобила и от там натака ще ви пуска само топове, при положение че не продавате от standart i mid. Продавате само топове и ви пуска само топове.
Имам доста работа, но кагато се освободя ще пусна някои разяснения относно всеки вид бизнес в темата за online парите.

П.П. Платформата на която играя е ps4.

Прави разлика м/у конзола PS4 и PS
за PS e по друг начин ,дори да взимам от улицата ТОП в един момент почват ти дава винаги в последните % 95-98
standart и mind,Знаеш как е докладвано за GTA V че спрямо конзолите е пълна с гличове
Чудесно пусни и ти тема ама напиши за PS4
Аз ще редактирам мойте че са за PS

Профил  

Заглавие: Re: Vehicle Warehouse (Склад за Коли ) PS
МнениеПубликувано на: 17 Юли 2017, 14:10 
Вманиачен
Аватар

Sladuk25 написа:
Прави разлика м/у конзола PS4 и PS
за PS e по друг начин ,дори да взимам от улицата ТОП в един момент почват ти дава винаги в последните % 95-98
standart и mind,Знаеш как е докладвано за GTA V че спрямо конзолите е пълна с гличове
Чудесно пусни и ти тема ама напиши за PS4
Аз ще редактирам мойте че са за PS

Да не би като казваш PS да имаш предвид PC (personal computer)?
Защото Kratun е прав и това което казва не е бъг, а нещо нормално, което го има във всички версии, не само при PS4 - аз лично съм го направил отдавна (на PC), и след това абсолютно всички коли които са ми давали бяха Top Range и нито веднъж не ми е давало нито една Mid или Standard Range, а до сега съм продал над 93 коли и абсолютно всичките бяха Top Range.

Заглавие: Re: Vehicle Warehouse (Склад за Коли ) PC
МнениеПубликувано на: 18 Юли 2017, 10:12 

Да за PC ,и съм продал към 340 коли нагоре и вече спрях да правя филми за пратки и доставки
В края от 90%-100% , рядко ми дава standart и mind иначе повечето е Top Range
Ама,аз провалям някой мисии отивам на бързо с Hydra и провалям мисията.
Нарочно,тия с Choper- Cargo Bob съм ги взимал 3-пати в Океана (там дава повечето Top Range)
не забравяй че и това дава резултат,а,като провалиш после ти пуска random steal.
И ако са standart и mind ми ги пуска x5 една след друга,или ,ако са наблизо
в града отивам и ги провалям,а в повечето случай направо напускам сесията и влизам на ново близо до офиса

И аз не ти казвам колко коли Top Range съм продал,иначе съм продал 120 коли на всеки Range ,но съм продал
TOP Range kъм 280 коли
Затова когато като купиш и на пълниш
Първоначално 40 коли в гаража,там трябва да имаш по бройка от 23 коли на Top Range,
аз продадох и изпразних всичко,после
2-път като напълних гаража на 40 имах 18 коли на Top Range и него изпразних
3-път като го напълних на 40 имах само 13 на Top Range това е при условие че нищо не продавам
Гаража си е пълен само въртя по 13 коли и правя по Общо =1 040 000к чисто това е само когато нямаш друг бизнес,
като MS и Bunker
Като цяло големите пари са правят от Колите,ще ме подкрепиш ли за това ?

А иначе всички знаем че от последният Heist той е топ само да имаш подходящата група за фармене.Нали така?

Профил  

МнениеПубликувано на: 18 Юли 2017, 11:12 
Вманиачен
Аватар

Sladuk25 написа:
А иначе всички знаем че от последният Heist той е топ само да имаш подходящата група за фармене.Нали така?

Да, така е, с него в определени ситуации, с добър отбор може да правиш дори и повече пари от колите (защото ще можете да минавате Heist-а за кратко време).
Иначе и за другото което каза
Sladuk25 написа:
Като цяло големите пари са правят от Колите,ще ме подкрепиш ли за това ?

Когато играеш сингъл без отбор, колите са най-добрия начин на практика (EditСами по себе си. Най-добрия и най-бързия начин е този който съм описал в моята тема. Проста математика - със колите няма как да печелиш над 240 000 на час, докато с начина който аз съм описал, без проблеми ще можеш да печелиш по около 371 000 на час. Макар че като се замисля, със Pacific Standard и със добър отбор, също можеш да печелиш по 360 000 - 400 000 на час или малко повече от час, ако не фалирате мисиите и ги минавате професионално и бързо. Иначе ако използвате метода описан в моята тема със запаметяването на кола пред банката и хеликоптер пред моторите - ще можете да взимате Elite Challenge (+100 000 долара) всеки път, и така ще можете да печелите по 500 000 на час като Host и 460 000 на час като поканен играч. Само че това е по-нереалистичния вариянт, защото както казах и в другата тема - не винаги всички ще са на линия за да можете да го правитеEnd Edit). Иначе разлика между Pacific Standard (с нормален отбор) и колите няма много ако става въпрос за парите само, защото с нормален отбор който не минава мисиите перфектно, и не знае всички трикове за най-бързото и лесното им минаване - ще изкарвате по около 266 000 като Host и около 240 000 като поканен играч. Разликата е че при Pacific Standard минаваш едни и същи мисии, а със колите има разнообразие. От двете, аз лично предпочитам колите.

А за import/export - аз до сега когато съм фалирал мисии - след това отново никога не ми е давало Mid или Standard Range, но аз имам под 11 Top Range коли в гаража, а и не съм фалирал чак толкова много мисии, само онези в океана, защото не ми се занимава сумати време да летя напред назад, или когато нямам време и трябва да излизам от играта.

Освен това за трика:
Гаража не трябва да го пълниш до горе - максимума за spawn-ването на коли (преди да събереш 32-те коли общо от всички Range-ове) е - 10 Standard Range, 10 Mid Range и 12 Top Range. Тоест, след като напълниш гаража със 10 Standard Range и 10 Mid Range - не трябва да го пълниш с повече от 11-12 Top Range коли, защото след това вече би трябвало да ти пуска всякакви. Докато стоиш със под 11 Top Range коли в гаража би трябвало да ти пуска само Top Range, ако минеш над 11-12 - тогава може да ти spawn-ва всякакви коли. Това е което аз знам, аз лично никога не съм пълнил гаража с над 10-11 Top Range коли и за това до сега само Top Range са ми се падали. В повечето случаи държа по 3-4-7 Top Range коли в гаража, не повече. Както казах в началото системата е такава че първоначално ти пуска максимум 10 Standard Range, Максимум 10 Mid Range и максимум 12 Top Rangе коли на случаен принцип (и ако си събрал 10-те Standard и 10-те Mid Range коли, и ако си под 10-11 Top Range коли - винаги ще ти пуска Top Range, докато не събереш общо 12 Top Range във гаража. След като събереш общо 12 Top Range коли в гаража и се обадиш за нова мисия - тогава вече може да ти пускат случайни).

Иначе поздравления за големите количества пари които си спечелил! Иска ми се и аз да имах толкова много :D

Edit: В моята тема, в частта за най-бързия начин за минаване на Pacific Standard, със запаметяването на кола пред банката и запаметяването на хеликоптер до улицата с моторите, чрез който можете всеки път да взимате Elite Challenge (+100 000 долара), и с който можете да изкарвате по 500 000 на част като Host и 460 000 на час като поканен играч, погрешно бях казал че този метод е Patch-нат, защото явно бях излъган от няколко играчи. Преди няколко дена го направих с други играчи и те ми казаха че единственото нещо което е Patch-нато е било един от Spawn point-овете за един от хеликоптерите, нищо друго. Така че информацията за този метод е подновена със друго място за взимане на хеликоптер, и знайте че този метод не е Patch-нат и все още можете да запаметявате коли пред банката и хеликоптер до моторите :rock: .

Последна промяна A.T.L. на 10 Авг 2017, 19:57, променена общо 9 пъти

МнениеПубликувано на: 18 Юли 2017, 11:49 

Явно като почнеш да фармиш за коли и играта го вижда това и ти пуска
на посоки категория random за Steal
А иначе знаеш играчка е да фармиш за продажба на 13 коли ,като закараш доставката
уж за 20 мин. тоест да караш около 2-3 мин. перфектно без да е блъснеш,
ако си в пълна сесия и никои не те притеснява,
И ,като се върнеш в склада чакаш около 16 мин. за следваща
Продаваш ги после 13 пак ги търсиш от улицата
Отделно да не говорим че пада голям бой за тях с NPC и (някъде играчи които само ти пречат),
което ти губи от времето и трябва да няма много Repair по колата,а там където пада бой .Няма начин да не направят Damage

Значи в началото след изпразването на 3 склада т.е 4 ми ги даваше по x13 Top Range
Sлед 6 нещо са бъгна почна много standart и mind
В 7 ми ги даде все последните 90-100% Standart and Mind
в 8 на 98% даваше само Standart й Mind и само излизах и влизах от сесиите в продължение на 2 часа
Спомням си имах една серия 9-то пълнене в склада 13 ми ги даде само в града събрах ги за 1H и 30 мин с мотора Drag хвърчах по улиците и склада беше на 30-40 сек до офиса и докато е оставя и са прибера,пусках следваща,но и от тия повтарящите се ми са паднаха и нови Steal в зони където не съм ходил

Сега на 10-пълнене ,защото аз не играя така системно от един месец ,въпреки че преди 4 дена мисля е пуснах ,вкарали са нова кола в магазина ,и влязох да пълня склада имам събрани около 8 коли въпреки че 80% ми даде две на Standart и Mind , и излязох и от тогава не съм влизал.
Сега ще го напълня до 13 коли пак и ще чакам за новото DLC ,а до тогава може и да съм ги продал и пак напълнил не знам,ще видим .Все пак трябва да имам пари за новото DLC

Последна промяна Sladuk25 на 14 Авг 2017, 10:17, променена общо 1 път

Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Юли 2017, 09:57 
Вманиачен
Аватар

Впрочем по-горе когато казах че колите са най-добрия начин за печелене на пари, имах предвид че са най-добрия начин сами по себе си, като бизнес, реалистично погледнато. Иначе най-бързия начин е този който съм описал в началото на моята тема. Проста математика - със колите няма как да печелите повече от 240 000 на час, реалистично погледнато, докато с начина който аз съм описал, без проблеми ще можете да печелите по около 371 000 на час. (освен може би, ако няколко играча се редувате при продаването на колите, ако това е възможно, иначе не съм много запознат с процентите и разпределението на парите когато се играе с други хора и не знам дали и в този случай парите няма да се изравнят горе долу със нормалните печалби за час като цяло заради процентите на разпределение и по-големите такси за ъпгрейди. А и заради допълнителното време което трябва да инвестирате във търсене на още по-голямо количество коли, което инвестирано време също трябва да влиза в уравнението. Но и при този случай зависите от това дали тези играчи ще са на линия, а и има и едно въпросително - дали някой ще ви убие, дали ще ви взриви или открадне колата, дали ще повреди вашата кола или някои от колите на другите играчи и тн. Въпреки че това вече не се случва толкова често, все пак все още се случва понякога, а всякакво такова действие ще окаже влияние на крайната печалба и съответно на уравнението. А и както казах, зависите от други играчи, включително от играчите във вашата организация, а и от останалите играчи във сесията.) Докато с начина който аз съм описал, без проблеми ще можете да печелите по около 371 000 на час, без да имате нужда от други играчи, и ще можете да го правите във private public session, без никой да ви обезпокоява. Макар че като се замисля, със Pacific Standard и със добър отбор, също можете да печелите по 360 000 - 400 000 на час, ако не фалирате мисиите и ги минавате професионално и бързо. (Иначе ако използвате метода описан в моята тема със запаметяването на кола пред банката и хеликоптер пред моторите - ще можете да взимате Elite Challenge (+100 000 долара) всеки път, и така ще можете да печелите по 500 000 на час като Host и 460 000 на час като поканен играч) Само че това отново е по-нереалистичния вариянт, защото както казах и в другата тема - не винаги всички ще са на линия за да можете да го правите. Иначе със нормален отбор от случайни играчи (които не са прекалено ниско ниво разбира се - тези които са ниско ниво и ви се доабавят ги kick-вайте от сесията ви, докато не ви се добавят само играчи от високо ниво), та със случйни играчи, ако да речем минавате Pacific Standard за час и половина - това прави по 240 000 на час за поканените играчи и по 266 000 на час за Host-а, така че отново парите които можете да печелите от хеиста във по-реалистичен случаи се изравняват със максимума който можете да печелите от import/export, и даже ако сте Host-а ще печелите дори малко повече от import/export за час. Впрочем ако искате да скъсите времето за зареждане след минаването на различните мисии в Heist-а - преди да го започнете, поканете всичките 3-ма играча във Invite Only сесия, и когато всичките 4-ма сте в нея и започнете хеиста - след края на мисията която минавате играта няма да се опитва да ви свързва към публична сесия, а ще ви изпрати към Invite Only сесията ви, и съответно зареждането ще е в пъти по-бързо. Иначе аз лично предпочитам VIP мисиите, просто защото са ми най-интересни и занимателни (в публичните сесии), и най-релаксиращия начин за печелене на пари (във invite only сесия, със или без поканени играчи). Със новия начин за реплейване на мисиите без да се изисква време за изчакване, който скоро добавих в темата - със тях могат да се печелят по около 211 500 долара на час, което е малко по-малко от максимума който можете да печелите със колите, но за мен е по-релаксиращо и неангажиращо, и за това лично го намирам за по-приятно. Иначе когато имам нужда от пари използвам моя начин, но в момента нямам много нужда от пари и като цяло върша каквото ми се прави. Ако имам приятели на линия, които ме поканят за някой хеист в повечето случаи ще приема поканата, for the fun of playing with friends.

Edit: В моята тема, в частта за най-бързия начин за минаване на Pacific Standard, със запаметяването на кола пред банката и запаметяването на хеликоптер до улицата с моторите, чрез който можете всеки път да взимате Elite Challenge (+100 000 долара), и с който можете да изкарвате по 500 000 на част като Host и 460 000 на час като поканен играч, погрешно бях казал че този метод е Patch-нат, защото явно бях излъган от няколко играчи. Преди няколко дена го направих с други играчи и те ми казаха че единственото нещо което е Patch-нато е било един от Spawn point-овете за един от хеликоптерите, нищо друго. Така че информацията за този метод е подновена със друго място за взимане на хеликоптер, и знайте че този метод не е Patch-нат и все още можете да запаметявате коли пред банката и хеликоптер до моторите :rock: .

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа