Grand Theft Auto 5

Приказки за всичко, което ще ни предложи GTA V

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: Grand Theft Auto 5

Мнение от Ico_BG » 01 фев 2013, 10:10

По-добре да оправят там каквото трябва, а не после да има оплаквания и хленчене. Rockstar, take all time you need.

Потребителски аватар
niksuna
Регистриран: 10 май 2011, 21:09
Контакти:

Мнение от niksuna » 01 фев 2013, 12:48

Хич не ми е проблем забавянето... обаче ни обещаха boxart в края на месеца, останахме си с "A bit later". Поне едно шотче да бяха пуснали, обявяването на release date е голяма работа, освен ако тази тишина не означава че това няма да е единственото забавяне.

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 01 фев 2013, 15:58

kiko111 написа:Нали уж щеше да е тази пролет... Рокстар пак се изложиха. Направо съм разочарован...
Четворката трябваше да излезне края на 2007-ма, обаче я пуснаха април 2008-ма - половин година закъснение. И извинявай, ама как точно се излагат по тоя начин...? Като се има в предвид колко амбициозна и масивна игра е GTA половин година закъснение е нищо, като се вземе на предвид какво ще е качеството на крайния продукт.
venom_961 написа:
kiko111 написа:Нали уж щеше да е тази пролет... Рокстар пак се изложиха. Направо съм разочарован...
То се знаеше, че така ще стане. с IV стана така и накрая нямаха време да я оптимизират и стана дришня. Дано тая я оправят, щото много ще се изложат... Пък датата не е проблем, нека си излиза ако ще и след 10 години.
Да бе пълна дришня lol. За това :IV: седи гордо-гордо на върха в metacritic, щото рокстар не са си я оптимизирали, нали? И PS3 и X360 версиите си вървяха със солиден фрейм и готина графика с ефекти, които ако не сложиш ENB на PC версията няма и да ги видиш.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Мнение от venom_961 » 01 фев 2013, 18:57

jhonsons написа:За това :IV: седи гордо-гордо на върха в metacritic, щото рокстар не са си я оптимизирали, нали? И PS3 и X360 версиите си вървяха със солиден фрейм и готина графика с ефекти, които ако не сложиш ENB на PC версията няма и да ги видиш.
Някъде да съм споменавал конзолните версии? Точно за PC версията говоря, щото GTA IV товари повече от Crysis 2, Black Ops 2 и Mass Effect 3, дето са къде къде по-нови игри... 2008г. като излезна, кой е имал i7-ца и 4 гига рам да я буца на макс?
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 02 фев 2013, 11:11

Вие пък за къде сте се разбързали? Все едно ако я пуснат със закъснение и това ще е краят на живота ви. :roll:
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
kiko111
Начинаещ
Регистриран: 16 ное 2008, 10:25

Мнение от kiko111 » 02 фев 2013, 11:42

venom4et0o написа:Вие пък за къде сте се разбързали? Все едно ако я пуснат със закъснение и това ще е краят на живота ви. :roll:
Защото дори като я пуснат с закаснение Септември, PC версията може да излезе и 2014..
Изображение
I am Brucie Kibbutz - Play Free Online Games

Потребителски аватар
predator
Начинаещ
Регистриран: 15 юли 2011, 13:05

Мнение от predator » 02 фев 2013, 12:15

kiko111 написа:PC версията може да излезе и 2014..
Стига бе... :?

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 02 фев 2013, 12:34

А може и да няма РС версия... Само засега имаме празни надежди. :lol:

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Мнение от heaher » 02 фев 2013, 13:20

Ico_BG написа:А може и да няма РС версия... Само засега имаме празни надежди. :lol:
Сигурен съм че ще има,в противен случай Rockstar ще се изложат яко :!:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ultradead
Начинаещ
Регистриран: 19 дек 2012, 14:52

Мнение от ultradead » 02 фев 2013, 14:11

Кое наричате излагация?
Според мен самият факт че правят такава реална и голяма игра и я правят за ps3 i za xbox едновременно е голямо нещо.
Според мен ПС версия няма да има,но пък и не допускам изненада при излизането на xbox,ps3 може да ни изненадат и с пс версия.
Но според мен да се ориентираме кам xbox i ps3,защото гта 5 ще иска големи изисквания и вместо да давате 600-1000 лв за нови части на компа зада играете играта на минимални настройки,по добре си купете един пс3 или xbox за 300 лв и сте готови нито лаг нито нищо.
Ето моите очаквания от гта 5.
очаквам като колата се удари да има по реални ефекти и други.
Според мен мапа ще е голям защото на трейларите се вижда.
И ако може да караш сърф и други работи ще е яко.
А дали ще има деца? Отдавна чакам в някоя поредица да има деца бебета и такива роботи интересно ми е възможно ли е да се направи това в една игра.
Но сигурно няма да стане.
Иначе според мен ПС версия апсурд.
ПС версия ако ще има ще има 2014-2015 година .........
Да Живее БЪЛГАРИЯ ! ! !

http://gta-world.free.bg/ Сайта на PROJECT GTA WORLD By Sinan Djepov ! ! !

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 02 фев 2013, 15:02

PC версия според мен със сигурност ще има, няма начин просто да отрежат така PC геймърите. Това е една от най-добрите поредици, излизали за PC някога. Аз лично, както предполагам и други, няма да се ориентирам към XBOX 360/PS3... А за това, дали ще върви без лаг или не - на конзолите не играеш на high/ultra настройки, нали? Докато на PC - при възможност, да. Изискванията едва ли ще са чак толкова големи, все пак едва ли играта ще използва чак такива тежки симулации в реално време, както например водата в Just Cause 2 използва графичния ускорител CUDA на NVIDIA. Относно очакванията ти – разбира се, че ще изглежда по-реално, в това съм 101% сигурен, щом още в GTA IV физиката на колите си беше доста добра. Картата не съм сигурен дали беше потвърдено, но доколкото разбрах, е доста пъти по-голяма от общо взетите карти на Red Dead Redemption (която наистина си има един огромен терен, San Andreas и IV). Сърф и други работи дали ще се карат... ми, възможно е. Деца мисля, че няма да има. Все пак има много извратени играчи (като и аз мога да се включа тук) и освен да им гърмиш главите с АК47 или гранати, друго не виждам какво ще правиш с тях... Тогава ще оценят играта за играчи 30+ :lol: PC версията на IV не знам, мисля, че излезе 6 месеца след конзолната, но не съм сигурен точно... Но иначе чак за период до 2015 – ето това е абсурд.

MaLyKoLiU
Регистриран: 12 юли 2009, 16:06

Мнение от MaLyKoLiU » 02 фев 2013, 15:43

Деца няма да сложат в подобна игра... достатъчно са психопатите, които влизат в училища и избиват по 20-30 деца, че да ги сложат в игра и тия да се надъхват още повече... :x
За PC версията си мисля, че ще я пуснат или заедно или максимум месец-два след излизането на другите две версии на играта... :)
Също вярвам, че ще е много добре оптимизирана, все пак GTA IV беше първата с този енджин и още нямаха опит...
И все пак нека не забравяме, че Max Payne 3 излезе 2 седмици след PS и Xbox версията, и беше много добре оптимизирана... :wink:

Потребителски аватар
ultradead
Начинаещ

Мнение от ultradead » 02 фев 2013, 16:18

Всички ме разбрахте погрешно исках да кажа,да може героя да става дете тоест 15-16 годишно и да ходи на даскало и подобни такива работи,и по улицата да има деца които да карат скейтборд и др.
Да Живее БЪЛГАРИЯ ! ! !

Потребителски аватар
heaher
Прекаляващ
Регистриран: 05 авг 2008, 08:34

Мнение от heaher » 02 фев 2013, 16:27

Това е мафиотска игра а не е sims3 че да ходиш на училище,сигурен съм че няма да има училища в играта :wink:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ultradead
Начинаещ

Мнение от ultradead » 02 фев 2013, 16:47

Дано колите да са по реални от към каране и ефекти,и да има по яки мисии и много адреналин.
Вярно ли е че ще има кану?
Аз от онези 3ма герои никой не ми харесва ами на вас?
Да Живее БЪЛГАРИЯ ! ! !

Отговори

Върни се в “GTA V: Основен Раздел”