Grand Theft Auto 5

Приказки за всичко, което ще ни предложи GTA V

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
GTAfan
just a lunatic
Регистриран: 08 сеп 2004, 08:10
Контакти:

Re: Grand Theft Auto 5

Мнение от GTAfan » 17 сеп 2013, 22:23

за РС със сигурност няма да я пуснат преди тази Коледа, а някои УЖ достоверни източници казаха, че чак лятото на 2014та.

иначе аз се отказах от сегашният БЪНДЪЛ
Изображение
и ще задържа до края на 2013 за такъв, но вече с новата
Изображение

така, че за известно отлагам да Ви дразня на живо с 24/7 актуално инфо, снимки и геймплей !

ПС.. И ония плевенски турбога3ар НЯМА ли да лепне най-накрая ЕМОУТикона за тая V-ца !? :D
Последна промяна от GTAfan на 19 сеп 2013, 22:45, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
lemark
Регистриран: 07 сеп 2013, 21:45
Контакти:

Мнение от lemark » 18 сеп 2013, 09:42

Сигурен съм, че сте гледали и вие клипа с заглавието unboxing iphone 6, а всъщност беше pre-release на GTA V или оригиналката. Гледам в кутията има шапка и тениска ли какво и слушалки отделно и самата игра. Това нещо става и като коледен подарък 4v1 :D. GTAfan ако можеш да качиш снимки на НЛО-то :mhihi:
Изображение

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Регистриран: 09 апр 2009, 17:29
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 18 сеп 2013, 13:59

Тези дни във фейса само GTA V постове... Ето една доста интересна за мен снимка :D

Изображение
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 18 сеп 2013, 15:19

А какво ще кажете за това? :) Невероятна игра, не мисля че някой друг производител се е сещал да включи определено тунинг течение, особено от японските извратенщини като shakotan style ^^
Изображение

Потребителски аватар
kiko111
Начинаещ
Регистриран: 16 ное 2008, 10:25

Мнение от kiko111 » 18 сеп 2013, 17:18

Играта е уникална, но PC геймърите(като мене), ще трябва да почакат..... :? :( :roll:
Изображение
I am Brucie Kibbutz - Play Free Online Games

lqlqlq
Регистриран: 17 юли 2012, 12:53

Мнение от lqlqlq » 18 сеп 2013, 18:58

Официално ще спечеля 50 долара от PTC сайтове. Ще се видим след 5 месеца. :mhihi:

Потребителски аватар
M.X
Регистриран: 22 авг 2013, 11:24

Мнение от M.X » 18 сеп 2013, 19:24

Дал съм над 1900 лева за лаптоп,както и за екстри затова ще чакам макс година да си я пуснат за ПС.А пък и ако я пускат много късно мога си купя за 500 кинта тъкмо съм на 40 инча плазма ще работи супер :)

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 19 сеп 2013, 13:25

M.X написа:Дал съм над 1900 лева за лаптоп,както и за екстри затова ще чакам макс година да си я пуснат за ПС.А пък и ако я пускат много късно мога си купя за 500 кинта тъкмо съм на 40 инча плазма ще работи супер :)
Ей, няма да пропуснеш да се похвалиш :D

Иначе като гледам тунинга е страшен. Направо отивам и ограбвам некоя банка, само за да мога да я джиткам на некоя от конзолите, щото скоро няма да има подобрения в PC-то, пък Рокстар си ги знаете какви са :D

Изображение
Tutun turbon vihellyksen kuulen. Äänellään se mielen kohentaa. Ujellus kuin rajun myrskytuulen. Sitä desibelipellet koittaa ohentaa!Изображение
Изображение

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 19 сеп 2013, 15:27

Момци, излишно е да казвам, че чакането си заслужаваше. Играта е меко казано феноменална.

Едно ще спомена; Тревър е направо скандален! Перфектния герой за GTA.

Дразни ме единствено и само факта, че макар и играта да изглежда подобаващо на застарялата PS3-ка, определено се вижда как хардуера дърпа визията назад. Само си представям как би изглеждала PC версията с един AA, high-res текстури на 1920х1080.

Ако някой има въпроси относно играта или иска скрийнове на нещо, което го интересува да свирка! :)
Изображение
Изображение

polsan
Начинаещ
Регистриран: 18 яну 2011, 15:46

Мнение от polsan » 19 сеп 2013, 15:54

jhonsons написа:Момци, излишно е да казвам, че чакането си заслужаваше. Играта е меко казано феноменална.

Дразни ме единствено и само факта, че макар и играта да изглежда подобаващо на застарялата PS3-ка, определено се вижда как хардуера дърпа визията назад. Само си представям как би изглеждала PC версията с един AA, high-res текстури на 1920х1080.

Ако някой има въпроси относно играта или иска скрийнове на нещо, което го интересува да свирка! :)
Може ли да постнеш снимка на някоя яка мускул кола можеби торнадото или нещо друго.
YEEAAAHH

Потребителски аватар
venom4et0o
Неконтролируем
Контакти:

Мнение от venom4et0o » 19 сеп 2013, 17:48

polsan написа:
jhonsons написа:Момци, излишно е да казвам, че чакането си заслужаваше. Играта е меко казано феноменална.

Може ли да постнеш снимка на някоя яка мускул кола можеби торнадото или нещо друго.
Ето ги снимките от мен, пък jhonsons ще направи някой уолпейпър :D

http://www.igta5.com/vehicles
Изображение

Потребителски аватар
kiko111
Начинаещ

Мнение от kiko111 » 19 сеп 2013, 18:59

Почнаха Easter Egg-овете :D

BigFoot!!!

http://www.youtube.com/watch?v=2wU7wcFtAa0
Изображение

Потребителски аватар
lemark
Регистриран: 07 сеп 2013, 21:45
Контакти:

Мнение от lemark » 19 сеп 2013, 19:38

Незнам какво е това, но определено ще се кара Изображение

Гадно ми е защо към мускулите не са сложили и някоя класика като Dodge Charger или Dodge Daytona.. Също така и dodo от :sa: много прилича на:
Изображение, Изображение(Shamal :sa:), Изображение(Stuntplane :sa:) Явно Rockstar немат идеи за колите, че земат от главно :sa: и Buggati, Dodge и да не изброявам още :D. А за дрифтърите сигурно видяхте, че това: Изображение прилича на това: Изображение
EPIC FAIL ! :D
Изображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 19 сеп 2013, 20:12

GTAfan написа:за РС със сигурност няма да я пуснат преди тази Коледа, а някои УЖ достоверни източници казаха, че чак лятото на 2014та.
Всяка GTA oт :iii: насам излиза 6 месеца след конзолния релийз. Съдейки по историята им, мисля че може да направим доста добро предположение, че играта ще излезе за PC март или април. Дори и да нямаше никаква изтекла информация за разработката на PC и PS4 версия, пак щях да бъда 100% сигурен, че ще излезе пролетта. А и желанието на феновете е прекалено голямо за да бъде пренебрегнато от R*. А и другото което е, играта въпреки че е впечатляващо красива имайки предвид 7-8 годишния хардуер на конзолите, има прекалено много технически проблеми. Истинската версия на играта, ще бъде PS4/XBone и PC, където текстурите ще са с висока резолюция, няма да има поп-ин, добър anti aliasing нa висока резолюция с високи кадри. btw Това ще бъде ултимейт версията на играта! Xbox 360 и PS3 са просто компромис. DigitalFounry направиха тест който показа, че кадрите при PS3 падат до 16. Xbox-a не е много по-добре. http://www.youtube.com/watch?v=_fbYyMq4cGU Малко се относех, мисълта ми беше, че Рокстар със сигурност ще направят версии за по-мощни платформи за да покажат истинския San Andreas такъв какъвто трябва да бъде, а и разбира се за да приберат още пари и от продажбите по другите платформи.

@lemark това "дрифтърското" Futo е от 4-ката. Даже го имаше в трейлърите. Огромна част от колите на IV присъстват и в V. Все пак са в една и съща HD ера.

Изображение WTF не съм виждал цепелин от Vice City насам. Това нещо може ли да се кара?

Потребителски аватар
kiko111
Начинаещ

Мнение от kiko111 » 19 сеп 2013, 21:13

thestig93 написа:
GTAfan написа:за РС със сигурност няма да я пуснат преди тази Коледа, а някои УЖ достоверни източници казаха, че чак лятото на 2014та.
Изображение WTF не съм виждал цепелин от Vice City насам. Това нещо може ли да се кара?
Да, ако закупиш Collector's Edition или Special Edition на GTA V.
Изображение

Отговори

Върни се в “GTA V: Основен Раздел”