Grand Theft Auto V 1st Trailer discussion.

Приказки за всичко, което ще ни предложи GTA V

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
M_Power
L.Vance
Регистриран: 02 апр 2009, 14:26

Grand Theft Auto V 1st Trailer discussion.

Мнение от M_Power » 30 окт 2011, 17:43

Здравейте, тъй като остават броени дни докато R* пуснат първия официален трейлър на новата игра от любимата ни поредица GTA, реших ,че тази тема ще ни е нужна за да объждаме всичко свързано с новата GTA V. Kaзвайте какво мислите, че ще измислят R* за да ни забавляват отново коментирайте какво сте видели в трейлърите и изобщо говорете за новата GTA V, която чакаме от толкова много време.
Последна промяна от M_Power на 04 ное 2011, 21:29, променено общо 2 пъти.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Re: Grand Theft Auto V 1st Trailer Coming soon on 02/11/11

Мнение от Ico_BG » 30 окт 2011, 17:51

Макар, че има подобна тема, ще коментирам и тук. Всъщност, още няма какво да се коментира, поради липсата на задоволяващи ресурси от Rockstar Games. Можем само да чакаме. Според мен годината в бъдещия сюжет ще е същата като днешната. Очаквам всякаква положителна изненада от страна на Rockstar Games откъм енджин. Би било добре да доразработят RAGE, но не мисля, че ще го ползват и тук. Както в миналата тема, така и тук ще кажа, че би било супер, ако използват RealFlow. Ако не знаете какво е, вижте тук:

:D

Потребителски аватар
miami4life
Прекаляващ
Регистриран: 16 юни 2008, 15:54

Мнение от miami4life » 30 окт 2011, 22:50

RAGE им е струвал прекалено много пари и време.Не ми се вярва да го използват в една игра и това да е.
Изображение

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 31 окт 2011, 12:59

:shock: Абе Ицо, мисли малко с тая глава. Как мислиш, че ще интегрират Real Flow в Rage...?

И без това енджина е тежък сам по себе си. A reel-flow е stand-alone application , всичко, което гледаш на клипове от въпросния софтуер е pre-rendered на кажи-речи супер компютри правени за индустриални нужди (filmmaking примерно) в продължение на часове. Как мислиш, че ще се рендва in-game?!

П.П. Искаш ли да се басираме, че ще използват RAGE? Не си ли виждал на какво е способен енджина им, еуфорията, която движи физиката им е над всякакво ниво, а както споменах енджин се разработва с много труд и много средства с цел да се използва с години напред. Unreal engine, CryEngine, RAGE, новият IDtech 5 са все енджини, които са разработвани, за да се прилагат масово в индустрията в продължение на години.

RAGE примерно е от 2006-та, а все още върви с пълна сила:

Rockstar Games Presents Table Tennis
Grand Theft Auto IV
Midnight Club: Los Angeles
Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City
Red Dead Redemption
Red Dead Redemption: Undead Nightmare
Max Payne 3
Agent

И щом Max Payne 3, игра, която все още е в разработка и от трейлъра се видя каква убийствена визия има. използва R* advanced game engine, какво те кара да мислиш, че за GTA V ще зарежат перфектно работещата им технология, за нещо ново...?
Последна промяна от jhonsons на 31 окт 2011, 13:05, променено общо 1 път.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 31 окт 2011, 13:01

Знам, Сашо. Просто се надявам един ден да не е толкова невъзможно.

EDIT: Макар в RAGE да има наистина много потенциал, по логиката, която следвах в миналия си пост, не мисля, че ще го използват. А логиката, по която се водих, беше, че във всяка ера е използван нов енджин, както сега може и да стане с GTA V - да не използват енджина от миналата ера, ами да ползват нов. Но това, което и ти казваш, също има логика - просто няма смисъл да захвърлят такъв труд, при положение, че има наистина голям потенциал в RAGE.

П.П. Не виждам виждам смисъл да споря, защото самият аз не съм на "ти" откъм тези неща, а просто казвам това, което мисля. :D

Потребителски аватар
nrjboyan
Умопобъркан
Регистриран: 19 авг 2009, 14:54
Контакти:

Мнение от nrjboyan » 01 ное 2011, 01:33

RAGE ще е. И miami4life и jhonsons казаха защо и всичко това е факт. ;)
Минимален е шанса за друг енджин и ако има, то ще е havok.
DRIFTING IS NOT A CRIME!
ИзображениеИзображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ivelintod
Новодошъл
Регистриран: 03 апр 2009, 13:57

Мнение от ivelintod » 01 ное 2011, 01:45

Значи, нека бъде RAGE! :mhihi:
You cannot change your fate! No man can.
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 01 ное 2011, 02:08

Ico_BG написа:А логиката, по която се водих, беше, че във всяка ера е използван нов енджин, както сега може и да стане с GTA V - да не използват енджина от миналата ера, ами да ползват нов.
Може пък зад тази "петица" да стои още някакво име, не се знае нищо. Според мен, ще е доста глуповато да ни отведат в позната локация, на същия графичен енджин, с същата графика и физика, и то под това грандиозно име "V". Да го бяха кръстили подобно на останалите спинофи. Примерно San Andreas 2 :lol: А не "V" защото все пак, като чуеме номер, и вече предполагаме, че ерата ще е друга, а не мисля, че това ще е така. Историята на Нико/Луис/Джони със сигурност ще се приплете с тази новата, каквато и да е тя. Най-вероятно поставят новият номер, в интерес на по-успешен маркетинг.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 01 ное 2011, 02:15

nrjboyan написа:RAGE ще е. И miami4life и jhonsons казаха защо и всичко това е факт. ;)
Извинявай, но още не е факт. :D 99% ще бъде обаче...

thestig93, ако е San Andreas 2 (което никога няма да стане, защото Rockstar Games никога не са ползвали този начин на именуване при наличие на по-нова игра от същата поредица), то би трябвало SA2 да е част от GTA: III ерата. Историята е вероятно да се преплете, все пак нали е Grand Theft Auto.
thestig93 написа:...като чуеме номер, и вече предполагаме, че ерата ще е друга, а не мисля, че това ще е такa
Според мен ще е точно така, досега Rockstar Games винаги са използвали римските цифри за номер на ерата. А какво би било това друго име? В GTA III няма друго име, само GTA III, в GTA IV - също, само си е GTA IV. Надявам се, че няма да има неприятни изненади. Абе, каквито и да са те, според мен все ще са приятни. :D

Между другото, това "V" ми прилича малко в стил "Вегас".

П.П. Започнах да се съмнявам в надписа над V - "FIVE"... :mhihi:

polsan
Начинаещ
Регистриран: 18 яну 2011, 15:46

Мнение от polsan » 01 ное 2011, 07:39

Каквато и да е следващата GTA едва ли ще съм разочарован .Все пак никоя не ме е разочаровала .Винаги е била велика поредица.
YEEAAAHH

Потребителски аватар
Nikkola
Новодошъл
Регистриран: 06 сеп 2011, 22:01

Мнение от Nikkola » 01 ное 2011, 13:59

Утре е денят. Кога ще се пусне в мрежата?
Демек играта!
Нека да докажем, че БЪЛГАРИЯ Е СИЛНА Изображение

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 01 ное 2011, 14:07

Никой не знае... Вероятно към края на 2012... 21.12.2012. :lol:

Потребителски аватар
jhonsons
Прекаляващ
Регистриран: 03 авг 2006, 16:26

Мнение от jhonsons » 01 ное 2011, 21:09

GTA IV показа на какво е способен RAGE. И сега вече, след като са доработили енджина, ще видим нещо феноменално, което наистина ще е на линия с номерацията на играта, в това съм почти убеден.

Така де, Liberty City бе пресъздаден по най-феноменалния начин, който индустрията е виждала, а света на Red Dead Redemption показа на какво е способен енджина като става въпрос за природа:

Представете си двете в едно :D
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
M_Power
L.Vance
Регистриран: 02 апр 2009, 14:26

Мнение от M_Power » 01 ное 2011, 23:46

Някъде бях чел, че в новата 5-ца ще може да управляваме 2 героя, съответно ще има и две истории, което от една страна ще е хубаво защото ще е по разнообразна играта. Вие как мислите? А м/у другото еднджина IV беше мн добър и ако го използват в V няма да е толкова лошо, но мисля, че ще е по добре да използват енджина от Mafia 2 или поне някакъв подобен на него, защото там и водата и растения, всичко си беше по реално от енджина на GTA IV.
btw: остават 18часа и 11 мин :D
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 02 ное 2011, 01:57

M_Power написа:А м/у другото еднджина IV беше мн добър и ако го използват в V няма да е толкова лошо, но мисля, че ще е по добре да използват енджина от Mafia 2 или поне някакъв подобен на него, защото там и водата и растения, всичко си беше по реално от енджина на GTA IV.
btw: остават 18часа и 11 мин :D
Защо все още я коментираме тази безсмислица? Rockstar няма да изоставят готовия си разработен енджин в който са хвърлили толкова ресурси. Няма да използват нито CryEngine, нито този от Mafia II. Ще се опитат да извлечат максимума от RAGE под XBOX360/PS3. И двете конзоли вече са на бая годинки, така, че не очаквайте нещо феноменално откъм графика. Ще има малка стъпка, както винаги, но няма да е нищо кой знае колко впечатляващо. Очаквайте нещо невероятно от арт дизайна. Rockstar винаги са се справяли перфектно с този аспект, и този път също няма да е изключение.

ПС: В 18 часа отворете сайта на Рокстар за голямата изненада.

Отговори

Върни се в “GTA V: Основен Раздел”