GTA V - Въпрос

Приказки за всичко, което ще ни предложи GTA V

Модератор: GTA-BG Модератори

winn3r
Регистриран: 11 юли 2013, 13:35

Re: GTA V - Въпрос

Мнение от winn3r » 14 юли 2013, 15:13

Както казвате ще чакам, но просто искам да попитам като реша да си сменям процесора(ясно ми е вече, че ще бъде с Intel) конкретно кой ще е добър за мене, като имате предвид моята видеокарта.

P.S. - Няма нужда да сменям видеото, купих го Януари месец и ми е почти ново, затова кой процесор от Intel конкретно бихте ме посъветвали да взема(не искам да е много голяма цената, но все пак не искам също да взема някой ефтин и въобще да не ми върши работа), защото главно ще го използвам за игри и филми и няма да ми трябва за работа.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 14 юли 2013, 15:47

А вероятно знаеш, че ще трябва да смениш и дъното? Засега кажи иначе колко ти е бюджета, за да преценим. :)

winn3r

Мнение от winn3r » 14 юли 2013, 16:17

Бих казал, че 300 лева мога да отделя, но може и повече, защото не бързам да купувам чак толкова. Бих искал да чуя какво ти би ми предложил като процесор. Не се тревожи за цената.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 14 юли 2013, 17:48

Не ме смятай като някой, който е навътре в нещата, но този процесор е един от най-често купуваните от i3 серията. затова ти предлагам него - http://nikem-bg.net/computer-components ... GA1155-BOX и едно такова дъно - http://nikem-bg.net/computer-components ... ption.html Нека някой друг да се включи и да коментира също. :)

winn3r

Мнение от winn3r » 14 юли 2013, 17:55

Мисля, че това ,което ми даде, е достатъчно. Процесорът е хубав, дъното също и са на добра цена. Мерси много, че се порови заради мене да ги намериш. :)

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 14 юли 2013, 18:50

winn3r написа:Мисля, че това ,което ми даде, е достатъчно. Процесорът е хубав, дъното също и са на добра цена. Мерси много, че се порови заради мене да ги намериш. :)
НЕ БЪРЗАЙ... Не бързай да копуваш каквото и да е... изчакай докато подовършат петицата, сега ако ги купиш после може да съжаляваш.

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан

Мнение от Ico_BG » 14 юли 2013, 18:53

Напълно подкрепям мнението на A.T.L., най-добре е да изчакаш, да посъбереш даже още малко пари и тогава да вземеш нещо. Сигурен съм, че изискванията няма да са космически и този процесор би бил достатъчен, но наистина е добре да изчакаш, според мен. :)

winn3r

Мнение от winn3r » 14 юли 2013, 20:20

Добре ще изчакам и няма да купувам нищо още. Благодаря Ви все пак, че ми помогнахте. Мисля, че вече няма какво друго да питам, ще чакам и щом излезе играта може пак да дойда тук сигурно, за да ми съдействате.

Всичко хубаво Ви желая на всички! :wink:

Отговори

Върни се в “GTA V: Основен Раздел”