Дата и час: 22 Юли 2017, 16:49

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 2 от 2 [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: GTA V - Въпрос
МнениеПубликувано на: 14 Юли 2013, 14:13 

Както казвате ще чакам, но просто искам да попитам като реша да си сменям процесора(ясно ми е вече, че ще бъде с Intel) конкретно кой ще е добър за мене, като имате предвид моята видеокарта.

P.S. - Няма нужда да сменям видеото, купих го Януари месец и ми е почти ново, затова кой процесор от Intel конкретно бихте ме посъветвали да взема(не искам да е много голяма цената, но все пак не искам също да взема някой ефтин и въобще да не ми върши работа), защото главно ще го използвам за игри и филми и няма да ми трябва за работа.

Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Юли 2013, 14:47 
Умопобъркан
Аватар

А вероятно знаеш, че ще трябва да смениш и дъното? Засега кажи иначе колко ти е бюджета, за да преценим. :)

Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Юли 2013, 15:17 

Бих казал, че 300 лева мога да отделя, но може и повече, защото не бързам да купувам чак толкова. Бих искал да чуя какво ти би ми предложил като процесор. Не се тревожи за цената.

Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Юли 2013, 16:48 
Умопобъркан
Аватар

Не ме смятай като някой, който е навътре в нещата, но този процесор е един от най-често купуваните от i3 серията. затова ти предлагам него - http://nikem-bg.net/computer-components ... GA1155-BOX и едно такова дъно - http://nikem-bg.net/computer-components ... ption.html Нека някой друг да се включи и да коментира също. :)

Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Юли 2013, 16:55 

Мисля, че това ,което ми даде, е достатъчно. Процесорът е хубав, дъното също и са на добра цена. Мерси много, че се порови заради мене да ги намериш. :)

Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Юли 2013, 17:50 
Вманиачен
Аватар

winn3r написа:
Мисля, че това ,което ми даде, е достатъчно. Процесорът е хубав, дъното също и са на добра цена. Мерси много, че се порови заради мене да ги намериш. :)

НЕ БЪРЗАЙ... Не бързай да копуваш каквото и да е... изчакай докато подовършат петицата, сега ако ги купиш после може да съжаляваш.

МнениеПубликувано на: 14 Юли 2013, 17:53 
Умопобъркан
Аватар

Напълно подкрепям мнението на A.T.L., най-добре е да изчакаш, да посъбереш даже още малко пари и тогава да вземеш нещо. Сигурен съм, че изискванията няма да са космически и този процесор би бил достатъчен, но наистина е добре да изчакаш, според мен. :)

Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Юли 2013, 19:20 

Добре ще изчакам и няма да купувам нищо още. Благодаря Ви все пак, че ми помогнахте. Мисля, че вече няма какво друго да питам, ще чакам и щом излезе играта може пак да дойда тук сигурно, за да ми съдействате.

Всичко хубаво Ви желая на всички! :wink:

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 23 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа