Петиция против GTA V PC+ботове мамят статистики за PS4/XOne

Приказки за всичко, което ще ни предложи GTA V

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Петиция против GTA V PC+ботове мамят статистики за PS4/XOne

Мнение от thestig93 » 11 сеп 2013, 20:00

https://www.change.org/en-CA/petitions/ ... n-of-gta-v

Най-жалкото нещо което съм виждал в последно време. Забележете причината поради която автора не иска GTA V да излезе за PC.
So PC Gamers learn their lesson and stop stealing games
А не извинявам се. Сега се сетих за още по-жалко нещо случило се напоследък в гейминг средите. Xbox One фенове правили ботове които да мамят twitter статистика за това коя е по-предпочитаната конзола. Тези които следите гейм новините последните месеци знаете Microsoft колко лошо се издъниха и как Sony в момента са със статут на светци. Малкото останали Xbox фенове решили да манипулират статистиката надявайки се някакси това да вдигне репутацията на конзолата.
http://gamesided.com/2013/09/08/someone ... r-contest/

Въобще толкова са ми смешни такива случки... Това са хора който си нямат друга работа освен да хейтват на посоки и да злодействат.

btw има и петиция ЗА издаването на GTA V за PC. Подпишете я ако имате рег. Ако нямате мисля, че имаше възможност за логин с фейсбук или гугъл акаунт.
http://www.change.org/en-CA/petitions/r ... a-v-on-pc#

Потребителски аватар
venom_961
Напреднал
Регистриран: 03 май 2011, 10:02

Re: Петиция против GTA V PC+ботове мамят статистики за PS4/X

Мнение от venom_961 » 13 сеп 2013, 10:31

Задължително подписвам петицията да излезне за PC! Нека не забравяме, че именно PC геймърите допринесоха с толкова много за този френчайз!
Изображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Мнение от thestig93 » 13 сеп 2013, 14:16

venom_961 написа:Задължително подписвам петицията да излезне за PC! Нека не забравяме, че именно PC геймърите допринесоха с толкова много за този френчайз!
PC обществото допринесохме с многото модове, иначе повечето пари се правят на конзолите. Там GTA-ките продават по 20 милиона бройки, а на PC дали има и 1 милион. :roll:

Потребителски аватар
Ico_BG
Умопобъркан
Регистриран: 01 сеп 2009, 11:42

Мнение от Ico_BG » 14 сеп 2013, 19:54

Бе да не бъдат толко' алчни, и без т'ва се къпят теá в пари, да дават насам като топъл хляб и толко'. :D
btw, вече някои от старшите модъри от GTAForums, доколкото знам май работят за Rockstar Games.

На интервю:
- С какво се занимаваше преди да дойдеш тук?
- С кражби, конверсии, плагиатстване на ваши триизмерни модели, модифицирах ресурсите ви както си пожелавах, 'ма моля ви, 'се пак съм добър в това.
- Attaboy, com' here. Hired. Next. Oh and btw, don't do that when you're here, k?

Потребителски аватар
NordicGTA
Регистриран: 09 окт 2013, 22:18

Мнение от NordicGTA » 09 окт 2013, 22:21

Имам PS3ка.... мението ми за играта на компютър е, че задължително трябва да я има, това е игра и всеки има равни права да си я купи... не трябва да страда заради различия в платформата.

Потребителски аватар
kiko111
Начинаещ
Регистриран: 16 ное 2008, 10:25

Мнение от kiko111 » 09 окт 2013, 22:51

NordicGTA написа:Имам PS3ка.... мението ми за играта на компютър е, че задължително трябва да я има, това е игра и всеки има равни права да си я купи... не трябва да страда заради различия в платформата.
+1
Изображение
I am Brucie Kibbutz - Play Free Online Games

Отговори

Върни се в “GTA V: Основен Раздел”