Дата и час: 28 Апр 2017, 02:32

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 6 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Петиция против GTA V PC+ботове мамят статистики за PS4/XOne
МнениеПубликувано на: 11 Сеп 2013, 19:00 
Прекаляващ
Аватар

https://www.change.org/en-CA/petitions/rockstar-games-dont-make-a-pc-version-of-gta-v

Най-жалкото нещо което съм виждал в последно време. Забележете причината поради която автора не иска GTA V да излезе за PC.

Цитат:
So PC Gamers learn their lesson and stop stealing games

А не извинявам се. Сега се сетих за още по-жалко нещо случило се напоследък в гейминг средите. Xbox One фенове правили ботове които да мамят twitter статистика за това коя е по-предпочитаната конзола. Тези които следите гейм новините последните месеци знаете Microsoft колко лошо се издъниха и как Sony в момента са със статут на светци. Малкото останали Xbox фенове решили да манипулират статистиката надявайки се някакси това да вдигне репутацията на конзолата.
http://gamesided.com/2013/09/08/someone-is-using-bots-to-balance-ps4-vs-xbox-one-twitter-contest/

Въобще толкова са ми смешни такива случки... Това са хора който си нямат друга работа освен да хейтват на посоки и да злодействат.

btw има и петиция ЗА издаването на GTA V за PC. Подпишете я ако имате рег. Ако нямате мисля, че имаше възможност за логин с фейсбук или гугъл акаунт.
http://www.change.org/en-CA/petitions/rockstar-release-gta-v-on-pc#

Профил  

Заглавие: Re: Петиция против GTA V PC+ботове мамят статистики за PS4/X
МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2013, 09:31 
Напреднал
Аватар

Задължително подписвам петицията да излезне за PC! Нека не забравяме, че именно PC геймърите допринесоха с толкова много за този френчайз!

МнениеПубликувано на: 13 Сеп 2013, 13:16 
Прекаляващ
Аватар

venom_961 написа:
Задължително подписвам петицията да излезне за PC! Нека не забравяме, че именно PC геймърите допринесоха с толкова много за този френчайз!

PC обществото допринесохме с многото модове, иначе повечето пари се правят на конзолите. Там GTA-ките продават по 20 милиона бройки, а на PC дали има и 1 милион. :roll:

Профил  

МнениеПубликувано на: 14 Сеп 2013, 18:54 
Умопобъркан
Аватар

Бе да не бъдат толко' алчни, и без т'ва се къпят теá в пари, да дават насам като топъл хляб и толко'. :D
btw, вече някои от старшите модъри от GTAForums, доколкото знам май работят за Rockstar Games.

На интервю:
- С какво се занимаваше преди да дойдеш тук?
- С кражби, конверсии, плагиатстване на ваши триизмерни модели, модифицирах ресурсите ви както си пожелавах, 'ма моля ви, 'се пак съм добър в това.
- Attaboy, com' here. Hired. Next. Oh and btw, don't do that when you're here, k?

Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Окт 2013, 21:21 
Аватар

Имам PS3ка.... мението ми за играта на компютър е, че задължително трябва да я има, това е игра и всеки има равни права да си я купи... не трябва да страда заради различия в платформата.

Профил  

МнениеПубликувано на: 09 Окт 2013, 21:51 
Начинаещ
Аватар

NordicGTA написа:
Имам PS3ка.... мението ми за играта на компютър е, че задължително трябва да я има, това е игра и всеки има равни права да си я купи... не трябва да страда заради различия в платформата.

+1

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 6 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа