Дата и час: 28 Фев 2017, 14:13

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 14 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Ubisoft ни приканват да оставим GTA V след 2 месеца
МнениеПубликувано на: 19 Сеп 2013, 19:28 
Прекаляващ
Аватар

Изображение

Доста добра рекламна кампания. Без нападки, без заяждане. Професионално. Аз лично ще се насладя и на двете игри, но като гледам май първо ще играя Watch Dogs.

Профил  

Заглавие: Re: Ubisoft ни приканват да оставим GTA V след 2 месеца
МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2013, 15:37 
Сериозен
Аватар

Кучета - има за РС и се води next gen заглавие.
GTA - няма я за РС и се води(до момента) current gen заглавие.
Изборът е ясен.

Профил  

МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2013, 18:58 
Вманиачен
Аватар

vesko18 написа:
Изборът е ясен.

Не всичко е толкова просто
GTA винаги ще си остане най-добрата freeworld игра и никога няма това да се промени.

МнениеПубликувано на: 25 Сеп 2013, 20:26 
Новодошъл
Аватар

A.T.L. написа:
vesko18 написа:
Изборът е ясен.

Не всичко е толкова просто
GTA винаги ще си остане най-добрата freeworld игра и никога няма това да се промени.

1+

Профил  

МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2013, 17:44 
Вманиачен
Аватар

Бих добавил че тази точно игра не може да се сравнява с GTA. Игра като Driver или дори Saint Row също нямат нищо общо с GTA.
Единствените игри които са наравно със GTA са Mafia и Assassin's Creed
3-те важни неща в една игра са не графиката, енджина и това дали я има за Xbox или за PS а Сюжета, главните герои като цяло (искам да кажа като характер) и това колко възможности има в играта.
Ето малко клипове за тези които не са играли споменатите от мен игри

МнениеПубликувано на: 27 Сеп 2013, 18:16 
Nissan Skyline Fan
Аватар

vesko18 написа:
Изборът е ясен.

Без въобще да ме интересува какви етикети слагат на игрите и след търпеливо чакане, предпочитам GTA V във всеки един момент. Каквото и да говорим, очевидно е, играта има страшно много възможности и увлекателен геймплей, няма значение какво поколение игра е, уникална е :)

МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2013, 00:31 
Прекаляващ
Аватар

A.T.L. написа:
Бих добавил че тази точно игра не може да се сравнява с GTA. Игра като Driver или дори Saint Row също нямат нищо общо с GTA.
3-те важни неща в една игра са не графиката, енджина и това дали я има за Xbox или за PS а Сюжета, главните герои като цяло (искам да кажа като характер) и това колко възможности има в играта.

Различни игри за различни хора. Готината история наистина е това което най-добре дефинира една GTA игра. Но не винаги играем игрите заради историята. Понякога ни впечатлява геймплей, друг път графика. Пример за това е Crysis - игра която имаше доста интересна история, но на никой не и направи вечатление, просто защото хората бяха впечатлени от графиката и само това гледаха. Assassin's Creed и Mafia са коренно различни от GTA. Saint's Row също не може да се сравнява с GTA. Прекалено глуповата и несериозна поредица е. В този жанр, а именно open world, разликите в игрите са толкова огрромни, че трудно можем да направим пряко сравнение. Може би най-лесното място където можем да да направим пряко сравнение между игрите е fps жанра.

Профил  

МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2013, 13:27 
Вманиачен
Аватар

thestig93 написа:
A.T.L. написа:

Различни игри за различни хора. Готината история наистина е това което най-добре дефинира една GTA игра. Но не винаги играем игрите заради историята. Понякога ни впечатлява геймплей, друг път графика. Пример за това е Crysis - игра която имаше доста интересна история, но на никой не и направи вечатление, просто защото хората бяха впечатлени от графиката и само това гледаха. Assassin's Creed и Mafia са коренно различни от GTA. Saint's Row също не може да се сравнява с GTA. Прекалено глуповата и несериозна поредица е. В този жанр, а именно open world, разликите в игрите са толкова огрромни, че трудно можем да направим пряко сравнение. Може би най-лесното място където можем да да направим пряко сравнение между игрите е fps жанра.

Всъщност си много прав. Всичко си зависи от играча. Ето например тук аз съдя книгата по корицата защото никога не съм играл Watch Dogs и единствено съм гледал 1 клип на нея в YouTube. Ето например някои хора искат от една рейсър игра да има хубав тунинг, други да има екзотични коли а трети като мен - да има хуба сингъл плейър история. Всеки е със вкуса си. (всъщност като се замисля Assassin's Creed не прилича много на GTA но в последната част това с корабите я доближава много до поредицата поне в моите очи).

МнениеПубликувано на: 28 Сеп 2013, 14:32 
Прекаляващ
Аватар

A.T.L. написа:
всъщност като се замисля Assassin's Creed не прилича много на GTA но в последната част това с корабите я доближава много до поредицата поне в моите очи.

GameTrailers си бяха направили шега с Assassin's Creed 2 като я бяха нарекли "Grand Theft Canoe" защото можеше да се предвижваш с канутa по каналите на Венеция и някой части на Флоренция. :mhihi:

Профил  

МнениеПубликувано на: 29 Сеп 2013, 13:06 
Вманиачен
Аватар

thestig93 написа:
A.T.L. написа:
всъщност като се замисля Assassin's Creed не прилича много на GTA но в последната част това с корабите я доближава много до поредицата поне в моите очи.

GameTrailers си бяха направили шега с Assassin's Creed 2 като я бяха нарекли "Grand Theft Canoe" защото можеше да се предвижваш с канутa по каналите на Венеция и някой части на Флоренция. :mhihi:

:mhihi: :mhihi:
Да де ама това си е доста ограничено защото каналите във Венеция и Флоренция не стават за превоз :D. Просто по-бързо с кон или пеша. Имах предвид това че в четворката корабите ще са основно средство за превоз макар че не можеш като в GTA да си харесаш някой кораб, да изхвърлиш екипажа зад борда и да си е твой :mhihi: :mhihi: :mhihi:

МнениеПубликувано на: 27 Яну 2014, 10:29 
Новодошъл
Аватар

stallion написа:
vesko18 написа:
Изборът е ясен.

Без въобще да ме интересува какви етикети слагат на игрите и след търпеливо чакане, предпочитам GTA V във всеки един момент. Каквото и да говорим, очевидно е, играта има страшно много възможности и увлекателен геймплей, няма значение какво поколение игра е, уникална е :)

Не забравяй че Watch Dogs също няма да отстъпи от към ефекти или възможности ;) Нали точно това се разглежда в трейлъра, кой си ти и и какви безброй възможности имаш. И все пак бих предпочел GTA V пред WD, защото GTA е една класика. Simple as that 8)

МнениеПубликувано на: 07 Фев 2014, 23:29 
Прекаляващ
Аватар

Скъпи приятели, не знам за вас но аз лично съм много по-развълнуван за Watch_Dogs отколкото за GTA V PC. :) С нетърпенe очаквам април месец когато ще излезне играта. Ако някой е решил да си я взима да ми пише ЛС. Ще ударим малко мулти. https://www.ozone.bg/igri/pc/watch-dogs-pc

A.T.L. написа:
Да де ама това си е доста ограничено защото каналите във Венеция и Флоренция не стават за превоз :D. Просто по-бързо с кон или пеша. Имах предвид това че в четворката корабите ще са основно средство за превоз макар че не можеш като в GTA да си харесаш някой кораб, да изхвърлиш екипажа зад борда и да си е твой :mhihi: :mhihi: :mhihi:

В Assassin's Creed 2 не можеше да се предвиждаш с кон в градовете. Това го въведоха в Brotherhood защото Рим беше прекалено голям за да го кръстосваш пеша. Единствените средства за превоз са собствените ти крака, канута иии... а да, самолети! :mhihi: Не бе шегувам се, говоря за крилатата машина на Да Винчи наподобяваща глайдер. :mhihi:

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Фев 2014, 21:06 
Вманиачен
Аватар

thestig93 написа:
Скъпи приятели, не знам за вас но аз лично съм много по-развълнуван за Watch_Dogs отколкото за GTA V PC. :) С нетърпенe очаквам април месец когато ще излезне играта. Ако някой е решил да си я взима да ми пише ЛС. Ще ударим малко мулти. https://www.ozone.bg/igri/pc/watch-dogs-pc

Убисофт напоследък сякаш стават главен фактор във всякакви жанрове игри. Колкото до Watch Dogs - първо ще я пробвам пиратската версия и след това ще видя дали ще я купувам. Аз и Assassin's Creed 4 щях да копувам ама не виждам смисъл - доста ми накъсва ;D Смятах и батълфилд 4 да купя ама добре че не го направих. Аз лично останах разочарован от играта. Тройката беше стотици пъти по-добра според мен. А GTA V най-вероятно ще си pre order-на Collector's edition-а :mrgreen: :mrgreen: . Би трябвало да ми върви прилично. thestig93, можеш ли да ми дадеш малко инфо за възможностите в играта (Watch dogs) до колкото са известни до момента? Мога и сам да потърся но съдейки по коментара ти смятам че можеш да ми кажеш повече от чичо гуугле.

thestig93 написа:
В Assassin's Creed 2 не можеше да се предвиждаш с кон в градовете. Това го въведоха в Brotherhood защото Рим беше прекалено голям за да го кръстосваш пеша. Единствените средства за превоз са собствените ти крака, канута иии... а да, самолети! :mhihi: Не бе шегувам се, говоря за крилатата машина на Да Винчи наподобяваща глайдер. :mhihi:

Ами то на мен не ми пука много :D за мен единствената Assassin's Creed си остава единичката - просто единствената игра която се разказва за истински асасини - а тая четворката главния герой дори не е и асасин :D

МнениеПубликувано на: 14 Фев 2014, 23:20 
Прекаляващ
Аватар

A.T.L. написа:
Аз и Assassin's Creed 4 щях да копувам ама не виждам смисъл - доста ми накъсва

Какъв ти е хардуера? Ако AC4 ти накъсва на минимални настройки значи ти е време за ъпгрейд.

A.T.L. написа:
Смятах и батълфилд 4 да купя ама добре че не го направих. Аз лично останах разочарован от играта. Тройката беше стотици пъти по-добра според мен.

На тройката предимството и е, че е стара игра и като такава е била пачвана доста пъти. Играта е доста изгладена и се играе с удоволствие. Battlefield 4 от друга страна е пълна с бъгове защото EA решиха да притиснат DICE да пуснат на пазара недовършена игра с цел да преварят COD: Ghosts. Аз само 3-ката съм си купил и я играя редовно, но като изгладят бъговете на 4-ката и нея ще си взема. Примерно на пролетната разпродажба.

A.T.L. написа:
thestig93, можеш ли да ми дадеш малко инфо за възможностите в играта (Watch dogs) до колкото са известни до момента? Мога и сам да потърся но съдейки по коментара ти смятам че можеш да ми кажеш повече от чичо гуугле.

Това което знае Google, това знам и аз.

A.T.L. написа:
Ами то на мен не ми пука много :D за мен единствената Assassin's Creed си остава единичката - просто единствената игра която се разказва за истински асасини - а тая четворката главния герой дори не е и асасин :D

Ами виж сега, нещата са малко по-сложни от това. Assassin's Creed игрите винаги са заемали страната на Assassin-ите и са ги представяли като добрите, докато Тамлиерите са лошите. Реалността обаче никога не е черно-бяла. AC4 ни предоставя неутрална гледна точка и точно това я прави толкова добра и толкова по-различна от предишните части. И аз бях на твоето мнение, че Edward е просто един пияница и престъпник който не заслужава да носи дрехите на Асасините и т.н.. Написах едно оплакване в Ubi форума относно сбърканата история, но хората там ми обясниха как стоят нещата. Ето ако ти се чете. http://forums.ubi.com/showthread.php/818189-The-story-from-Assassin-s-Creed-IV-is-fundamentally-flawed?highlight=fundamentally+flawed

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 14 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа