Дата и час: 18 Ное 2017, 00:54

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Wildlife Photography Challenge и Stock Car Racing
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2015, 10:16 
Умопобъркан
Аватар

Хора,това има ли ги тези в PC версията ? Първо за Wildlife Photography Challenge,като потърсих в нета,и разбрах че след като минеш мисията "Paparazzo" с Франклин и оня Beverly ти праща имейл че те е записал в някакъв конкурс за фотография,и веднага след това получаваш имейл от LS Tourist Board.И трябва да снимаш животните и да ги пращаш на LS Tourist Board. Но аз така и не получавам имейл нито от Beverly нито от LS Tourist Board.Ето видео https://www.youtube.com/watch?v=nwobQLKy-YQ
Относно Stock Car Racing,пишеше че това било някво състезание точно до Yellow Jack Inn бара в пустинята,даже на същото видео на 4:18 се вижда къде се намира,бара е където е Дартс-а,но то също не ми излиза.

Профил  

Заглавие: Re: Wildlife Photography Challenge и Stock Car Racing
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2015, 12:01 
Сериозен
Аватар

Има ги, да, но за тази цел трябва да си играл преди това на X360/PS3, и след това да си прехвърлиш същия акаунт на X1/PS4/PC. Можеш да пробваш този мод, но до колкото знам не работи на оригинална игра - https://www.gta5-mods.com/misc/exclusiv ... v-unlocker

Аз какво направих, за да си ги отключа - вързах си профилите между PSN и Social Club-a и дадох на един приятел да мине първата мисия на PS3, и така ми ги отключи на РС.

Профил  

Заглавие: Re: Wildlife Photography Challenge и Stock Car Racing
МнениеПубликувано на: 09 Ное 2015, 13:10 
Умопобъркан
Аватар

Мерси :) мода и аз го намерих малко след като постнах темата но още не съм го пробвал.

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа