Wildlife Photography Challenge и Stock Car Racing

Приказки за всичко, което ще ни предложи GTA V

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Wildlife Photography Challenge и Stock Car Racing

Мнение от LibertyCityStories » 09 ное 2015, 10:16

Хора,това има ли ги тези в PC версията ? Първо за Wildlife Photography Challenge,като потърсих в нета,и разбрах че след като минеш мисията "Paparazzo" с Франклин и оня Beverly ти праща имейл че те е записал в някакъв конкурс за фотография,и веднага след това получаваш имейл от LS Tourist Board.И трябва да снимаш животните и да ги пращаш на LS Tourist Board. Но аз така и не получавам имейл нито от Beverly нито от LS Tourist Board.Ето видео https://www.youtube.com/watch?v=nwobQLKy-YQ
Относно Stock Car Racing,пишеше че това било някво състезание точно до Yellow Jack Inn бара в пустинята,даже на същото видео на 4:18 се вижда къде се намира,бара е където е Дартс-а,но то също не ми излиза.

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен
Регистриран: 17 мар 2007, 10:37

Re: Wildlife Photography Challenge и Stock Car Racing

Мнение от vesko18 » 09 ное 2015, 12:01

Има ги, да, но за тази цел трябва да си играл преди това на X360/PS3, и след това да си прехвърлиш същия акаунт на X1/PS4/PC. Можеш да пробваш този мод, но до колкото знам не работи на оригинална игра - https://www.gta5-mods.com/misc/exclusiv ... v-unlocker

Аз какво направих, за да си ги отключа - вързах си профилите между PSN и Social Club-a и дадох на един приятел да мине първата мисия на PS3, и така ми ги отключи на РС.

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Re: Wildlife Photography Challenge и Stock Car Racing

Мнение от LibertyCityStories » 09 ное 2015, 13:10

Мерси :) мода и аз го намерих малко след като постнах темата но още не съм го пробвал.

Отговори

Върни се в “GTA V: Основен Раздел”