DLC Във Story Mode ?

Приказки за всичко, което ще ни предложи GTA V

Модератор: GTA-BG Модератори

toshacio
Регистриран: 11 яну 2016, 01:26

DLC Във Story Mode ?

Мнение от toshacio » 11 яну 2016, 01:35

Здравейте колеги. Искам да ви попитам има ли начин за DLC коли във Story Mode ?

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Re: DLC Във Story Mode ?

Мнение от A.T.L. » 11 яну 2016, 15:22

До колкото знам няма и няма и да има освен ако слуха за Liberty City - че са щели да го добавят - се окаже истина - та тогава може и да има но за сега мисля че няма DLC-та за сингълплейъра и даже съм почти на 100% сигурен - ако имаше - щеше да има от къде да се купят - но няма.
И впрочем само да ти кажа в случай че не знаеш, че всички DLC-та за мултиплейъра са безплатни.

toshacio

Мнение от toshacio » 11 яну 2016, 19:00

A.T.L. написа:До колкото знам няма и няма и да има освен ако слуха за Liberty City - че са щели да го добавят - се окаже истина - та тогава може и да има но за сега мисля че няма DLC-та за сингълплейъра и даже съм почти на 100% сигурен - ако имаше - щеше да има от къде да се купят - но няма.
И впрочем само да ти кажа в случай че не знаеш, че всички DLC-та за мултиплейъра са безплатни.

Да знам, обаче все пак трябва да има начин тея коли да се покажат във story mode, защото те са си във самата игра но просто ги няма. Случи ми се наскоро да сложа изтеглен сейф от интернет, и във гаража имаше коли който са налични само за Онлайн игра.. и от там мисля, че трябва да има начин :)

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Мнение от sixkiller » 11 яну 2016, 23:38

Може би може да си ги spawn-неш с някакъв trainer, после се сейфаш със spawn-натата кола в гаража и си чист :)
Изображение

toshacio

Мнение от toshacio » 12 яну 2016, 16:18

Ами представа си нямам как става. Ако някой има информация ще съм му безкрайно благодарен! :)

Потребителски аватар
xperiment
Регистриран: 12 мар 2009, 19:56

Мнение от xperiment » 05 май 2016, 11:50

Амии аз лично успях частично да вкарам DLC кола с един мод. Spawn-ваш си кола например albany primo и в скоби пише (lowrider) това ти е най - близкото до DLC ама нямаш винилите и интериорните upgrade- и. Което въобще не ти прави удоволствие като не можеш да си й праснеш full upgrade. Надявам се да съм дал разяснение.
Изображение

Отговори

Върни се в “GTA V: Основен Раздел”