Полицейски мод - LSPD

Приказки за всичко, което ще ни предложи GTA V

Модератор: GTA-BG Модератори

veselinbat
Регистриран: 29 авг 2016, 16:23

Полицейски мод - LSPD

Мнение от veselinbat » 29 авг 2016, 16:38

Здравейте, пробвах да пусна полицейския мод в GTA 5 но не иска да тръгне, windows-а ме пита да дали да пусне тази програма да тръгне и след това нищо, защо така имате ли някакви идеи? и играта ако е кракната може ли това да е проблема колеги?

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Re: Полицейски мод - LSPD

Мнение от A.T.L. » 17 сеп 2016, 07:21

Доста след оригиналния ти пост отговарям и вероятно ще си забравил за проблема, но все пак... Може проблема да е от мода, ако играта ти е вървяла нормално преди. Може да е несъвместимост със системата, за което като цяло няма какво да ти помогна понеже това е мод, не нормалната игра. Иначе може да се опиташ да цъкнеш с дясно копче на .exe файла на играта и от properties (свойства) да пробваш различни комбинации в compatibility таба (не знам как е на български - така изглежда като цяло http://prikachi.com/images/683/8911683Z.png). Аз имах същия проблем със един мод за GTA 3 след инсталирането на който играта вече не тръгваше докато не променя launch настройките, и с няколко различни комбинации в този таб някак си успях да я накарам да тръгне, така че може и на теб да ти помогне евентуално, ако твоя проблем с мода за GTA V е подобен на проблема който аз имах (с несъвместимост), a и го имах и с GTA V веднъж, но оригиналната и закупена, без модове, така че това може и да не ти помогне, но пак има шанс.

Отговори

Върни се в “GTA V: Основен Раздел”