Дата и час: 17 Ное 2017, 19:43

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: GTA V Online Как се работи с Farm Bunker и Мобилният Камион
МнениеПубликувано на: 16 Юни 2017, 13:11 

1. Resupply си пускате мисия за пратки или си ги купувате да ви прави продукция от които да трупате пари или да си отключите Мобилните опeрации Mobile Operations
2.Reaserch -използва се чак,когато ви си е изпълнил 2 бар в Зелено тогава избирате
FAST Track- Research и там си плащате 200к за ъпдеит на оръжия на някои от колите

ИЗОД:
1.Ползвате отметка от
Manage Staff - Assign Staff to Both-това служи за Resupply и Research

Отделно в Warstock Мобилният център Камион (Аз,като го купвах не видях че има стрелки и за други ъпдейти ) от там може да го UPG от вътре да му сложите и 3 оръжия
и да си вкарате един мини-танк.На пълен ъпгрейт камиона ,като танк е .Само 20 ракети го свалят
Може даже от вътре да стреляте 3-ма играча през оръжията монтирани на камиона има си 3 компътра с джойстици за оръжията,а в тоя мини-танк има 4 оръжия и могат да влизат 4-ма играча и да го носите в камиона
Дори да направите 5 полицейски звездички след секунди изчезват или спират да трелят.
Целия тоя лукс ще ни струва към 50 миолиона ,а отделно още колко воени коли са казъли,че ще добовят към DLC-то
Ех разбира се,ако попаднете на заразена сесия от Хакер,който киха на секунда +500к обирайте на воля и ги харчете бързо .Но не ги вкарвайте в банката .Аз бях в камиона на приятел и е ТОП .УСПЕХ :D

Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа