GTA V Online Как се работи с Farm Bunker и Мобилният Камион

Приказки за всичко, което ще ни предложи GTA V

Модератор: GTA-BG Модератори

Sladuk25
Регистриран: 14 юни 2017, 08:17

GTA V Online Как се работи с Farm Bunker и Мобилният Камион

Мнение от Sladuk25 » 16 юни 2017, 14:11

1. Resupply си пускате мисия за пратки или си ги купувате да ви прави продукция от които да трупате пари или да си отключите Мобилните опeрации Mobile Operations
2.Reaserch -използва се чак,когато ви си е изпълнил 2 бар в Зелено тогава избирате
FAST Track- Research и там си плащате 200к за ъпдеит на оръжия на някои от колите

ИЗОД:
1.Ползвате отметка от
Manage Staff - Assign Staff to Both-това служи за Resupply и Research

Отделно в Warstock Мобилният център Камион (Аз,като го купвах не видях че има стрелки и за други ъпдейти ) от там може да го UPG от вътре да му сложите и 3 оръжия
и да си вкарате един мини-танк.На пълен ъпгрейт камиона ,като танк е .Само 20 ракети го свалят
Може даже от вътре да стреляте 3-ма играча през оръжията монтирани на камиона има си 3 компътра с джойстици за оръжията,а в тоя мини-танк има 4 оръжия и могат да влизат 4-ма играча и да го носите в камиона
Дори да направите 5 полицейски звездички след секунди изчезват или спират да трелят.
Целия тоя лукс ще ни струва към 50 миолиона ,а отделно още колко воени коли са казъли,че ще добовят към DLC-то
Ех разбира се,ако попаднете на заразена сесия от Хакер,който киха на секунда +500к обирайте на воля и ги харчете бързо .Но не ги вкарвайте в банката .Аз бях в камиона на приятел и е ТОП .УСПЕХ :D

Отговори

Върни се в “GTA V: Основен Раздел”