GTA V Weed Farm

За мисиите или кой, къде, какво прави...

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

GTA V Weed Farm

Мнение от LibertyCityStories » 02 юли 2015, 20:11

Пичове,веднъж случайно попаднах на едно място,някаква weed farm,убих хората там и взех някакви мангизи,и ми изписа че може да посещавам мястото всяка седмица за да видя дали има печалба за крадене.Та,сигурен съм че беше в понеделник(в играта),и когато отидох следващия понеделник,не ми се появи.Потърсих в Гугъл и там пишеше че трябва да е вторник макар че съм сигурен че беше понеделник когато я обрах.Пишеше също че трябва да мина по пътя който води дотам а не да използвам преки пътища,трябва да съм с Тревър,и т.н.Изпълнявам всички условия,но така и не ми се появява повече.Някой знае ли нещо по въпроса?Също четох че след като първия път съм бил с Тревър,после мога да я ограбвам с който герой си искам.

Потребителски аватар
sixkiller
Баш Мастера!
Регистриран: 16 юни 2004, 22:14
Контакти:

Re: GTA V Weed Farm

Мнение от sixkiller » 06 юли 2015, 17:04

Дай линк към описанието дето си чел, че ми стана интересно :)
Изображение

Потребителски аватар
LibertyCityStories
Умопобъркан
Регистриран: 03 сеп 2007, 08:20

Мнение от LibertyCityStories » 06 юли 2015, 18:53

http://www.ign.com/wikis/gta-5/Raiding_The_Weed_Farm!
Също така пише че след като първия път си я обрал с Тревър,след това можеш да я обираш с който герой си искаш,но както казах с никой не става.

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен
Регистриран: 17 мар 2007, 10:37

Мнение от vesko18 » 18 юли 2015, 00:55

Само да добавя - това е част от тъй наречените "random events", а те са доста пипнати от "старата версия" за X360/PS3 и новата - за PS4/X1/PC. Иначе да, принципно трябва веднъж седмично да може да се обират, но това е доста стар гайд и може да има промени по него.

Отговори

Върни се в “GТА V: Дискусии Мисии”