Ubisoft ни приканват да оставим GTA V след 2 месеца

Приказки за всичко, което ще ни предложи GTA V

Модератор: GTA-BG Модератори

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ
Регистриран: 18 юли 2008, 19:33

Ubisoft ни приканват да оставим GTA V след 2 месеца

Мнение от thestig93 » 19 сеп 2013, 20:28

Изображение

Доста добра рекламна кампания. Без нападки, без заяждане. Професионално. Аз лично ще се насладя и на двете игри, но като гледам май първо ще играя Watch Dogs.

Потребителски аватар
vesko18
Сериозен
Регистриран: 17 мар 2007, 10:37

Re: Ubisoft ни приканват да оставим GTA V след 2 месеца

Мнение от vesko18 » 25 сеп 2013, 16:37

Кучета - има за РС и се води next gen заглавие.
GTA - няма я за РС и се води(до момента) current gen заглавие.
Изборът е ясен.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Регистриран: 15 апр 2011, 12:54
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 25 сеп 2013, 19:58

vesko18 написа:Кучета - има за РС и се води next gen заглавие.
Изборът е ясен.
Не всичко е толкова просто
GTA винаги ще си остане най-добрата freeworld игра и никога няма това да се промени.

Потребителски аватар
RPJX4
Новодошъл
Регистриран: 28 ное 2012, 16:43

Мнение от RPJX4 » 25 сеп 2013, 21:26

A.T.L. написа:
Изборът е ясен.
Не всичко е толкова просто
GTA винаги ще си остане най-добрата freeworld игра и никога няма това да се промени.
1+

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 27 сеп 2013, 18:44

Бих добавил че тази точно игра не може да се сравнява с GTA. Игра като Driver или дори Saint Row също нямат нищо общо с GTA.
Единствените игри които са наравно със GTA са Mafia и Assassin's Creed
3-те важни неща в една игра са не графиката, енджина и това дали я има за Xbox или за PS а Сюжета, главните герои като цяло (искам да кажа като характер) и това колко възможности има в играта.
Ето малко клипове за тези които не са играли споменатите от мен игри

Потребителски аватар
stallion
Nissan Skyline Fan
Регистриран: 24 авг 2008, 16:03

Мнение от stallion » 27 сеп 2013, 19:16

Изборът е ясен.
Без въобще да ме интересува какви етикети слагат на игрите и след търпеливо чакане, предпочитам GTA V във всеки един момент. Каквото и да говорим, очевидно е, играта има страшно много възможности и увлекателен геймплей, няма значение какво поколение игра е, уникална е :)
Изображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ

Мнение от thestig93 » 28 сеп 2013, 01:31

A.T.L. написа:Бих добавил че тази точно игра не може да се сравнява с GTA. Игра като Driver или дори Saint Row също нямат нищо общо с GTA.
3-те важни неща в една игра са не графиката, енджина и това дали я има за Xbox или за PS а Сюжета, главните герои като цяло (искам да кажа като характер) и това колко възможности има в играта.

Различни игри за различни хора. Готината история наистина е това което най-добре дефинира една GTA игра. Но не винаги играем игрите заради историята. Понякога ни впечатлява геймплей, друг път графика. Пример за това е Crysis - игра която имаше доста интересна история, но на никой не и направи вечатление, просто защото хората бяха впечатлени от графиката и само това гледаха. Assassin's Creed и Mafia са коренно различни от GTA. Saint's Row също не може да се сравнява с GTA. Прекалено глуповата и несериозна поредица е. В този жанр, а именно open world, разликите в игрите са толкова огрромни, че трудно можем да направим пряко сравнение. Може би най-лесното място където можем да да направим пряко сравнение между игрите е fps жанра.

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 28 сеп 2013, 14:27

thestig93 написа:
A.T.L. написа:Бих добавил че тази точно игра не може да се сравнява с GTA. Игра като Driver или дори Saint Row също нямат нищо общо с GTA.

Различни игри за различни хора. Готината история наистина е това което най-добре дефинира една GTA игра. Но не винаги играем игрите заради историята. Понякога ни впечатлява геймплей, друг път графика. Пример за това е Crysis - игра която имаше доста интересна история, но на никой не и направи вечатление, просто защото хората бяха впечатлени от графиката и само това гледаха. Assassin's Creed и Mafia са коренно различни от GTA. Saint's Row също не може да се сравнява с GTA. Прекалено глуповата и несериозна поредица е. В този жанр, а именно open world, разликите в игрите са толкова огрромни, че трудно можем да направим пряко сравнение. Може би най-лесното място където можем да да направим пряко сравнение между игрите е fps жанра.
Всъщност си много прав. Всичко си зависи от играча. Ето например тук аз съдя книгата по корицата защото никога не съм играл Watch Dogs и единствено съм гледал 1 клип на нея в YouTube. Ето например някои хора искат от една рейсър игра да има хубав тунинг, други да има екзотични коли а трети като мен - да има хуба сингъл плейър история. Всеки е със вкуса си. (всъщност като се замисля Assassin's Creed не прилича много на GTA но в последната част това с корабите я доближава много до поредицата поне в моите очи).

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ

Мнение от thestig93 » 28 сеп 2013, 15:32

A.T.L. написа:всъщност като се замисля Assassin's Creed не прилича много на GTA но в последната част това с корабите я доближава много до поредицата поне в моите очи.
GameTrailers си бяха направили шега с Assassin's Creed 2 като я бяха нарекли "Grand Theft Canoe" защото можеше да се предвижваш с канутa по каналите на Венеция и някой части на Флоренция. :mhihi:

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 29 сеп 2013, 14:06

thestig93 написа:
A.T.L. написа:всъщност като се замисля Assassin's Creed не прилича много на GTA но в последната част това с корабите я доближава много до поредицата поне в моите очи.
GameTrailers си бяха направили шега с Assassin's Creed 2 като я бяха нарекли "Grand Theft Canoe" защото можеше да се предвижваш с канутa по каналите на Венеция и някой части на Флоренция. :mhihi:
:mhihi: :mhihi:
Да де ама това си е доста ограничено защото каналите във Венеция и Флоренция не стават за превоз :D. Просто по-бързо с кон или пеша. Имах предвид това че в четворката корабите ще са основно средство за превоз макар че не можеш като в GTA да си харесаш някой кораб, да изхвърлиш екипажа зад борда и да си е твой :mhihi: :mhihi: :mhihi:

Потребителски аватар
mineone
Новодошъл
Регистриран: 17 яну 2009, 14:25

Мнение от mineone » 27 яну 2014, 10:29

stallion написа:
Изборът е ясен.
Без въобще да ме интересува какви етикети слагат на игрите и след търпеливо чакане, предпочитам GTA V във всеки един момент. Каквото и да говорим, очевидно е, играта има страшно много възможности и увлекателен геймплей, няма значение какво поколение игра е, уникална е :)
Не забравяй че Watch Dogs също няма да отстъпи от към ефекти или възможности ;) Нали точно това се разглежда в трейлъра, кой си ти и и какви безброй възможности имаш. И все пак бих предпочел GTA V пред WD, защото GTA е една класика. Simple as that 8)
Изображение

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ

Мнение от thestig93 » 07 фев 2014, 23:29

Скъпи приятели, не знам за вас но аз лично съм много по-развълнуван за Watch_Dogs отколкото за GTA V PC. :) С нетърпенe очаквам април месец когато ще излезне играта. Ако някой е решил да си я взима да ми пише ЛС. Ще ударим малко мулти. https://www.ozone.bg/igri/pc/watch-dogs-pc
A.T.L. написа: Да де ама това си е доста ограничено защото каналите във Венеция и Флоренция не стават за превоз :D. Просто по-бързо с кон или пеша. Имах предвид това че в четворката корабите ще са основно средство за превоз макар че не можеш като в GTA да си харесаш някой кораб, да изхвърлиш екипажа зад борда и да си е твой :mhihi: :mhihi: :mhihi:
В Assassin's Creed 2 не можеше да се предвиждаш с кон в градовете. Това го въведоха в Brotherhood защото Рим беше прекалено голям за да го кръстосваш пеша. Единствените средства за превоз са собствените ти крака, канута иии... а да, самолети! :mhihi: Не бе шегувам се, говоря за крилатата машина на Да Винчи наподобяваща глайдер. :mhihi:

Потребителски аватар
A.T.L.
Вманиачен
Контакти:

Мнение от A.T.L. » 11 фев 2014, 21:06

thestig93 написа:Скъпи приятели, не знам за вас но аз лично съм много по-развълнуван за Watch_Dogs отколкото за GTA V PC. :) С нетърпенe очаквам април месец когато ще излезне играта. Ако някой е решил да си я взима да ми пише ЛС. Ще ударим малко мулти. https://www.ozone.bg/igri/pc/watch-dogs-pc
Убисофт напоследък сякаш стават главен фактор във всякакви жанрове игри. Колкото до Watch Dogs - първо ще я пробвам пиратската версия и след това ще видя дали ще я купувам. Аз и Assassin's Creed 4 щях да копувам ама не виждам смисъл - доста ми накъсва ;D Смятах и батълфилд 4 да купя ама добре че не го направих. Аз лично останах разочарован от играта. Тройката беше стотици пъти по-добра според мен. А GTA V най-вероятно ще си pre order-на Collector's edition-а :mrgreen: :mrgreen: . Би трябвало да ми върви прилично. thestig93, можеш ли да ми дадеш малко инфо за възможностите в играта (Watch dogs) до колкото са известни до момента? Мога и сам да потърся но съдейки по коментара ти смятам че можеш да ми кажеш повече от чичо гуугле.
thestig93 написа: В Assassin's Creed 2 не можеше да се предвиждаш с кон в градовете. Това го въведоха в Brotherhood защото Рим беше прекалено голям за да го кръстосваш пеша. Единствените средства за превоз са собствените ти крака, канута иии... а да, самолети! :mhihi: Не бе шегувам се, говоря за крилатата машина на Да Винчи наподобяваща глайдер. :mhihi:
Ами то на мен не ми пука много :D за мен единствената Assassin's Creed си остава единичката - просто единствената игра която се разказва за истински асасини - а тая четворката главния герой дори не е и асасин :D

Потребителски аватар
thestig93
Прекаляващ

Мнение от thestig93 » 14 фев 2014, 23:20

A.T.L. написа:Аз и Assassin's Creed 4 щях да копувам ама не виждам смисъл - доста ми накъсва
Какъв ти е хардуера? Ако AC4 ти накъсва на минимални настройки значи ти е време за ъпгрейд.
A.T.L. написа:Смятах и батълфилд 4 да купя ама добре че не го направих. Аз лично останах разочарован от играта. Тройката беше стотици пъти по-добра според мен.
На тройката предимството и е, че е стара игра и като такава е била пачвана доста пъти. Играта е доста изгладена и се играе с удоволствие. Battlefield 4 от друга страна е пълна с бъгове защото EA решиха да притиснат DICE да пуснат на пазара недовършена игра с цел да преварят COD: Ghosts. Аз само 3-ката съм си купил и я играя редовно, но като изгладят бъговете на 4-ката и нея ще си взема. Примерно на пролетната разпродажба.
A.T.L. написа:thestig93, можеш ли да ми дадеш малко инфо за възможностите в играта (Watch dogs) до колкото са известни до момента? Мога и сам да потърся но съдейки по коментара ти смятам че можеш да ми кажеш повече от чичо гуугле.
Това което знае Google, това знам и аз.
A.T.L. написа: Ами то на мен не ми пука много :D за мен единствената Assassin's Creed си остава единичката - просто единствената игра която се разказва за истински асасини - а тая четворката главния герой дори не е и асасин :D
Ами виж сега, нещата са малко по-сложни от това. Assassin's Creed игрите винаги са заемали страната на Assassin-ите и са ги представяли като добрите, докато Тамлиерите са лошите. Реалността обаче никога не е черно-бяла. AC4 ни предоставя неутрална гледна точка и точно това я прави толкова добра и толкова по-различна от предишните части. И аз бях на твоето мнение, че Edward е просто един пияница и престъпник който не заслужава да носи дрехите на Асасините и т.н.. Написах едно оплакване в Ubi форума относно сбърканата история, но хората там ми обясниха как стоят нещата. Ето ако ти се чете. http://forums.ubi.com/showthread.php/81 ... lly+flawed

Отговори

Върни се в “GTA V: Основен Раздел”