Дата и час: 16 Дек 2017, 15:04

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 2 от 2 [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: GTA V Online - Как да направите пари - бързо!
МнениеПубликувано на: 18 Юли 2017, 15:25 

Здравейте приятели!
Може ли да помоля всеки в края или началото на поста си да слага за каква платформа е поста:
PC(personal computer) компютър
PS4/PS3(playstation4/playstation3) плейстейшън4/плейстейшън3
XB1/XB360(xbox one/xbox 360) ексбокс 1/ексбокс 360

Профил  

МнениеПубликувано на: 19 Юли 2017, 06:00 
Вманиачен
Аватар

Аз винаги съм на PC, така че всичките ми постове са за PC. Обаче всичко което съм написал до сега е приложимо във всички версии на играта, без значение дали играете на PS4, Xbox One или PC (освен частта за личната публична сесия (Private Public Session), където благодарение на теб, сега вече има информация и за PS4 метода). Там е единственото нещо което съм написал и което се отнася само за PC, всичко друго което съм написал до сега се отнася за всички версии на играта (PC, PS4 и Xbox One, и техните вариации). Разбира се с изключение на версиите при Old Gen конзолите (PS3, Xbox 360, и техните вариации), защото те нямат тези нови DLC-та за бизнесите и VIP. Ще добавя пояснение в началото на всеки метод за това при кои версии е наличен.

Edit: В оригиналния пост, в частта за най-бързия начин за минаване на Pacific Standard, със запаметяването на кола пред банката и запаметяването на хеликоптер до улицата с моторите, чрез който можете всеки път да взимате Elite Challenge (+100 000 долара), и с който можете да изкарвате по 500 000 на част като Host и 460 000 на час като поканен играч, погрешно бях казал че този метод е Patch-нат, защото явно бях подведен от няколко играчи. Преди няколко дена го направих с други играчи и те ми казаха че единственото нещо което е Patch-нато е било един от Spawn point-овете за един от хеликоптерите, нищо друго. Така че информацията за този метод е подновена със друго място за взимане на хеликоптер, и знайте че този метод не е Patch-нат и все още можете да запаметявате коли пред банката и хеликоптер до моторите :rock: .
Edit: Добавих и информация за Time Trial състезанията, които също ви дават прилична награда от 51 000 долара за няколко минути игра, всеки път когато има нов Time Trial.

Последна промяна A.T.L. на 18 Сеп 2017, 01:55, променена общо 1 път

МнениеПубликувано на: 09 Сеп 2017, 19:06 

Аз тука от 2 седмици съм вкарал нова система
Въртя Лаб. за Kокаин и ги пpoдавам навънка за по 420к и въртя бункерa на всеки ден и половина продаваме навънка яко оръжия с приятели и си взимам чисто 10000050 мисля беше
След като пълня бункера на една оранжева линия на всяка.Ходя да фармя за коли от Top Range от общо 2 часа събирам рекордните вече 11 коли.Tова е в случай само,когато в гаража си имате 40 коли включително и пълната колекция от скапаните коли която така и не сте я продавали .Само тогава от тези 68%-95% после вече почва да пуска 11 коли Top Range,a понякога на 95% дава от Top,но много рядко от 95%-98% на 5-6 боклука дава Standart and Mind след тях 1 Top Range (Общо за 2 коли което е голяма загуба на време ) тоeа е още към 1ч. 30мин
Станаха общо 3,5 часа
Забележка за колите .Не оставяйте коли от Top Range в склада си,ако продавате ги продайте всичките ,аз продадох към 10
И останаха с 2 ,отидох да фармя ,даде ми 3 коли от Top.После започва да ви дава само боклуци.Това е тествано и знам

Няма празна/няма пълна Сесия винаги могат да те нападнат NPC и Играчи
Правила за организацията как да не те нападнат Продукта

Забележка:MC Club (Lab:Cocaine )
За тези които имат купена :
В пустинята?Приятели казват ,че никои не ги напада тях
А тези до Офиса до Maze Bank,
Лаб.Кокаин,ако ви е половина /пълна полицията много атакува
Преди да заминем на мисия Defent Produkt (Защити Продукта)
Системата там е само Koruma Karin(Armored) но преди това преди да стигнем до целта отдалеч сваляте хеликоптера
Тогава влизате с колата и ги избивате,това е за хора който нямат Hydra-изтребител

Системата с Hydra-отиваte s ракети сваляте хеликоптера избивате ги кацате на улицата от MC Club си викате Мотор за предпочитане Drag или Bati
Намирате полицейският Бус .Той кара бавно убивате полицая взимате го и са криете,ако не званите на Lester
и си плащате Romove wated Level и си карате хората и стоката пак обратно към Лаб.

За доставките с мотори.Днеска открихме че,ако някъде подскочите от хълм паднете или умрете,губите мотора,това е,като да ви убие полицията,И да попаднахме на цивилни още на 1 точка в един строеж горе на
Grand Senora Desert (Сателите) после се отключи другата след като им избягах

Lab Ccaine до Maze Bank
Как се взима много бързо Мисия за наркотици (за предпочитане да имaме купени Drag/Bati- Oopressor и Hydra

Ето Мисиите:
Само за Пакет от мафията
Система взимам през менюто от MC Club (Oopressor) от офиса надолу летя с него отивам на малкото летище
Взимам Hydra ,а може и да пред офиса ми зависи отивам за 2-3 мин. Избивам ги взимам стоката и се прибирам (това само ако е някъде за пакет)

За мотори където трябва да ги избутам,(Забележка почнем ли да ги убиваме ни гони полиция ),там ползваме мотори ,Drag/Bati,лесна и сладка мисия.Само с Hydra да засека най-отдалечения и там кацам и ги почвам с мотор взет от MC Club

За Бронираните Ванове с 5 пратки обходен и в града маршрут -там ползвам мотор Drag отивам до тях взривявам им задните врати ако няма сандъци продължавам до следващият до,като ми я даде и взимам Вана и го карам

За Складовете от полицията с Hydra избивам 5-6 гарда слизам стреля/ чупя по многото червени сандъци до като търся свалям и някой друг хеликоптер убивам и влизам във война с тях,като намеря пакета мога да махна звездичките или веднага с изтребителя бягам и кацам пред Лаб.

За Power Station пак има полицай там ползвам да ида Hydra отвънка кацам пред бариерата взимам
Koruma Karin(Armored) и др. го знаете как е без да слизам търся сандъка понеже гъмжи от полиция

За хората които трябва да уплашите -стреляте отстрани близо до него с Micro SMG там до него долу от дясна страна на екрана има едно като бар бяла линия това там като стреляте тя се пълни така го плашите

Забележка за CEO:Бункера ,не ви съветвам да фармите и шарите по цялата карта за търсене от Категория на коли,в противен случай ви очаква мисия Defent Produkt (Когато ви изпише веднага заминавайте ,защото мисля че след 10 мин. започвате да губите част от продукцията -но не съм сигурен затова)
Обикновено Военните започват да атакуват от 500k продукция нагоре пак същата система прилагате Hydra за бързо придвижване после по земя с Koruma Кarin(Armored) избивате ги за да си опазите стоката.Мисиите там са по интересни избивате военните взимате камион или Хеликоптери Hunter и си прибирате стоката непокътната.

А как ние да се защитим излизате от организацията и минавате Pasive Mod,така излизаме примерно от бункера и отиваме спокойни към Лаб. без да ни се звани по телефона или да ни са изписва мисия,ако иска някъде да пълня отивам задавам мисия пълня и бягам и влизам Pasive Mod,ако съм Активен и с пълни продукти на лаборатория и бункер и шаря така из картата 80% ми пуска
точно тези Мисии.Затова внимавайте,как съхранявате продукта си
Приятели ми казват ,че задето съм бил в празна сесия и стоя по часове за това ми пуска тези мисии с Defent

Профил  

МнениеПубликувано на: 11 Ное 2017, 14:54 
Вманиачен
Аватар

Начина който аз използвам в момента е - зареждам бункера и фабриката за кокаин, и след това 2 часа обикалям с Hydra-та, минавайки VIP мисиите Headhunter и Hostile Takeover, а ако има изчакване между следващата мисия - се занимавам с нещо случайно (каквото ми скимне) из града. През това време може и да мина някоя import/export мисия, но вече доста по-рядко ги върша тях, защото наистина много бързо ми омръзват, тръгна ли да ги правя. Иначе напоследък - доста рядко пускам играта, а и пусна ли я - играя най-много половин или един час, и май поради тази причина - много рядко минавам import/export мисси.
По този начин печеля по-малко пари, но поне е по-релаксиращо, иначе ако искам да печеля максимално пари за минимално време, и трябва да минавам мисиите от първия ми метод - ще трябва да повтарям няколко цикли от 20-25 минути, отново и отново, което доста бързо ми става наистина досадно. Като цяло минавам import/export мисия, когато ми скимне.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа