Дата и час: 23 Авг 2017, 14:00

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Страница 2 от 2 [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: GTA V Online - Как да направите пари - бързо!
МнениеПубликувано на: 18 Юли 2017, 15:25 

Здравейте приятели!
Може ли да помоля всеки в края или началото на поста си да слага за каква платформа е поста:
PC(personal computer) компютър
PS4/PS3(playstation4/playstation3) плейстейшън4/плейстейшън3
XB1/XB360(xbox one/xbox 360) ексбокс 1/ексбокс 360

Профил  

Заглавие: Re: GTA V Online - Как да направите пари - бързо!
МнениеПубликувано на: 19 Юли 2017, 06:00 
Вманиачен
Аватар

Аз винаги съм на PC, така че всичките ми постове са за PC. Обаче всичко което съм написал до сега е приложимо във всички версии на играта, без значение дали играете на PS4, Xbox One или PC (освен частта за личната публична сесия (Private Public Session), където благодарение на теб, сега вече има информация и за PS4 метода). Там е единственото нещо което съм написал и което се отнася само за PC, всичко друго което съм написал до сега се отнася за всички версии на играта (PC, PS4 и Xbox One, и техните вариации). Разбира се с изключение на версиите при Old Gen конзолите (PS3, Xbox 360, и техните вариации), защото те нямат тези нови DLC-та за бизнесите и VIP. Ще добавя пояснение в началото на всеки метод за това при кои версии е наличен.

Edit: В оригиналния пост, в частта за най-бързия начин за минаване на Pacific Standard, със запаметяването на кола пред банката и запаметяването на хеликоптер до улицата с моторите, чрез който можете всеки път да взимате Elite Challenge (+100 000 долара), и с който можете да изкарвате по 500 000 на част като Host и 460 000 на час като поканен играч, погрешно бях казал че този метод е Patch-нат, защото явно бях излъган от няколко играчи. Преди няколко дена го направих с други играчи и те ми казаха че единственото нещо което е Patch-нато е било един от Spawn point-овете за един от хеликоптерите, нищо друго. Така че информацията за този метод е подновена със друго място за взимане на хеликоптер, и знайте че този метод не е Patch-нат и все още можете да запаметявате коли пред банката и хеликоптер до моторите :rock: .
Edit: Добавих и информация за Time Trial състезанията, които също ви дават прилична награда от 51 000 долара за няколко минути игра, всеки път когато има нов Time Trial.

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 Страница 2 от 2 [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа